• حداقل سرمایه : 100 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
مافیا لند محلی برای دوستداران بازی محبوب مافیا!مافیا لند میتواند علاقه مندان به مافیا را یک جا جمع کرده و با بهره گیری از نورپردازی مناسب و اسرار آمیز، یک بازی بی نقص و هیجان انگیز رقم بزند.

محلی برای دوستداران بازی محبوب مافیا!    

مافیا یک بازی گروهی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند. 

امروزه با محبوب شدن بازی مافیا، شیوه های متفاوتی برای انجام آن هم به وجود آمده است. تیم ها با توجه به تعدادشان میتوانند نقش ها و شخصیت های متفاوتی داشته باشند و بازی را از سطوح ساده تا پیچیده دنبال کنند.


مشاور تفریحات لاکچریحتما این به این مطلب هم سربزنید: مشاور تفریحات لاکچری
ایده کسب و کار مشاور تفریحی میتواند مشتریان و مخاطبان خاص خود را در سطوح بالای مالی پیدا کند. در جهان افرادی هستند که میخواهند زمانی از سال را در بهترین نقاط جهان و با بهترین تفریحات سپری کنند، اما اگر پیش از این به این مناطق نرفته باشند و نخواهند با تور های مختلف همراه شوند چطور؟ مشاور تفریحی، فردی خوش سلیقه و خوش ذوق هست که باید از جدیدترین مراکز تفریحی، شرکت های هواپیمایی، محل های اقامتی، رستوران ها و مراکز خرید مطلع بوده و اخبار روزانه را داشته باشد. این افراد همچنین باید متناسب با ذائقه کارفرمایان، برنامه تفریحی کامل و بی نقصی را ترتیب دهند تا این دوره سفر، به بهترین شکل ممکن سپری شود.مافیا لند میتواند علاقه مندان به مافیا را یک جا جمع کرده و با بهره گیری از نورپردازی مناسب و اسرار آمیز، یک بازی بی نقص و هیجان انگیز رقم بزند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط