• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
ممکن است هر یک از ما در طول زندگی، ورزش های متفاوتی را به صورت حرفه ای و مبتدی دنبال کرده باشیم اما فرصت آشنایی با ورزش هایی که اصلا نمیشناسیم یا اسمشان هم به گوشمان نخورده، هیچوقت فراهم نمیشود.

با گذشت زمان از آشنایی انسان با فرایند گردشگری، برنامه ریزی برای سفرهای متنوع به یکی از اصلی ترین دغدغه های انسان ها تبدیل شده است. در دنیا گردشگران زیادی با سلایق مختلف وجود دارند و هر یک به نوعی تمایلشان را به این موضوع نشان می دهند. در این میان یک نوع گردشگری وجود دارد که به آن ورزش گشت می گویند. 

ورزش گشت

کلوپ سلامتی


 گردشگران نسل جدید، تمایل بیشتری نسبت به تعطیلات فعال دارند. به همین دلیل است که ورزش گشت توجه و محبوبیت زیادی را به خود جلب میکند. همچنین این نوع ورزش را به دلیل دست جمعی بودن در طبیعت بیشتر دوست دارند.


پایه یاب، همراهی لذت بخش برای سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: پایه یاب، همراهی لذت بخش برای سفر
سفر کردن با کسی، در واقع قدرت دوستی را به قوی‌ترین حد خودش می‌رساند و نشان می‌دهد که شما چقدر در زندگی، تفکر و فرهنگ به هم نزدیک هستید.

تور ورزشی

نرم افزار سفر اجتماعی


ورزش گشت یک تور سفر ورزشی است که طی آن مسافران همراه با دیگر علاقمندان و تحت نظر افراد با تجربه، با ورزش های متفاوت آشنا میشوند؛ فرصتی که در حالت عادی هزینه بر و زمان گیر است. شما در این تور هم با افراد زیادی آشنا میشوید و هم تجربه های ورزشی زیادی کسب میکنید. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
هانیه جاوید
  • 1398/11/03 09:41:38

ایده قشنگیه سایت جالبی دارین . بازم از این جور ایده ها قرار بدین

ایده های مرتبط