• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
ممکن است هر یک از ما در طول زندگی، ورزش های متفاوتی را به صورت حرفه ای و مبتدی دنبال کرده باشیم اما فرصت آشنایی با ورزش هایی که اصلا نمیشناسیم یا اسمشان هم به گوشمان نخورده، هیچوقت فراهم نمیشود. ورزش گشت یک تور سفر ورزشی است که طی آن مسافران همراه با دیگر علاقمندان و تحت نظر افراد با تجربه، با ورزش های متفاوت آشنا میشوند؛ فرصتی که در حالت عادی هزینه بر و زمان گیر است. شما در این تور هم با افراد زیادی آشنا میشوید و هم تجربه های ورزشی زیادی کسب میکنید.

با گذشت زمان از آشنایی انسان با فرایند گردشگری، برنامه ریزی برای سفرهای متنوع به یکی از اصلی ترین دغدغه های انسان ها تبدیل شده است. در دنیا گردشگران زیادی با سلایق مختلف وجود دارند و هر یک به نوعی تمایلشان را به این موضوع نشان می دهند. در این میان یک نوع گردشگری وجود دارد که به آن ورزش گشت می گویند. 


ورزش گشت


 گردشگران نسل جدید، تمایل بیشتری نسبت به تعطیلات فعال دارند. به همین دلیل است که ورزش گشت توجه و محبوبیت زیادی را به خود جلب میکند. همچنین این نوع ورزش را به دلیل دست جمعی بودن در طبیعت بیشتر دوست دارند.


پایه یاب، همراهی لذت بخش برای سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: پایه یاب، همراهی لذت بخش برای سفر
پایه یاب نرم افزاری است که با پیشنهاد سفر از طرف کاربران و پیوستن دیگر علاقه مندان به سفر، یک سفر دست جمعی و تجربه به یاد ماندنی را رقم میزند. پایه یاب بستر ارتباطی علاقمندان به سفر و کسانی است که ایده ها و طرح های خلاقانه متعددی برای ساخت یک سفر متفاوت را دارند.


تور ورزشی


ورزش گشت یک تور سفر ورزشی است که طی آن مسافران همراه با دیگر علاقمندان و تحت نظر افراد با تجربه، با ورزش های متفاوت آشنا میشوند؛ فرصتی که در حالت عادی هزینه بر و زمان گیر است. شما در این تور هم با افراد زیادی آشنا میشوید و هم تجربه های ورزشی زیادی کسب میکنید. 


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط