• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
این ایده به شما می گوید که می توانید با استفاده از کاغذ های دست دوم یا استفاده نشده لامپ های کاغذی بسازید. اگر به انجام کاهای هنری علاقمند هستین و اطلاعاتی دارید ایده ساخت لامپ های کاغذی ایده بسیار کاربردی و جذابی می باشد.

ما برای اهداف متفاوتی از کاغذ استفاده می کنیم اما کاغذ استفاده های بسیار بیشتری نیز دارد.

یکی از راه های استفاده از کاغذ ساخت لامپ های کاغذی است. غیرمعمول است. ما میدانیم!اما این ایده به شما می گوید که می توانید با استفاده از کاغذ های دست دوم یا استفاده نشده لامپ بسازید.


 


نقاشی دکوراتیو ایده جالب هنریحتما این به این مطلب هم سربزنید: نقاشی دکوراتیو ایده جالب هنری
همه ما از تاثیرات رنگها در نمایش زیباییها و شگفتیهای هستی با خبریم. همچنان نمیتوانیم کارکرد رنگ در درمان امراض و بیماریها و نیز احیانا کاهش دردها و اختلالات جسمی را از نظر دور بداریم؛ از کاربرد رنگ در روانشناسی و تاثیر فراوان آن در تعادل روحی و خلق و خوی آدمی نیز نمیتوانیم غافل شویم. در برخی مواقع نقاشی دکوراتیو با پتینه کاری اشتباه گرفته می شود. در حالی که نقاشی دکوراتیو به معنای انتخاب رنگ های متنوع و متناسب با روحیات و کارکرد محیط و وسایل و لوازم یک فضا است که با تکنیک های حرفه اجراء و پیاده سازی می شود و موجب حیات فرم ها و قالب های بی جان در معماری داخلی می شود .چراغ و لامپ های کاغذی، یک ایده جدید و منحصر به فرد است.  با این ایده می توانید لامپ های کاغذی بسازید و از هزینه های هنگفت جلوگیری کنید.


 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط