همه ما از تاثیرات رنگها در نمایش زیباییها و شگفتیهای هستی با خبریم. همچنان نمیتوانیم کارکرد رنگ در درمان امراض و بیماریها و نیز احیانا تشدید دردها و اختلالات جسمی را از نظر دور بداریم ؛ از کاربرد رنگ در روانشناسی و تاثیر فراوان آن در تعادل روحی و خلق و خوی آدمی نمیتوانیم غافل شویم .

نقش رنگ در زندگی شهری ، کسب و کار ، تجارت و تبلیغات و نیز حتی صنعت؛ غیر قابل انکار است. بسيــاری از مردم تصــورات محدودی در زمينه نقاشی منــزل یا محیط کار خود دارند و برای راحتی کار؛ غالبا از رنگهای روشن که ریسک کمتری دارد استفاده میکنند، غافل از اینکه يک محیطـ مي تواند تنها با لايــه های ساده از يک رنگ مناسب کاملاً تغيير چهره بدهد؛ رنگی که متناسب با کارکرد آن محیط ، وسایل ، اکسسوریها و حتی استفاده کنندگان آنجا باشد.

نقاشی دکوراتیو

نقاشی روی صدف ایده هنری و خلاقانه

یک هنرمند نقاش دکوراتیو برای انجام نقاشی بر روی سطوح و اشیاء و احجام با تنوع بسیار بالایی از رنگها ؛ خمیرها ، حلالها و بعضا متریالهای دکوراتیو مواجه است و روزانه تعداد زیادی نام و برند به لیست انتخاب او اضافه میشود .

برای یک هنرمند نقاش دکوراتیو تفاوتی نمی کند از چه جنس رنگی استفاده کند ولی قطعا او به جدیدترین یافته ها و دست آوردهای روز در ارایه مواد دکوراتیو آگاهی کامل خواهد داشت و بدیهی است که نوع مواد و مرغوبیت و کیفیت آنها رابطه مستقیمی با قیمت خواهد داشت و بعضا جلوه کار را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد .


ایده نقاشی روی چرم در منزلحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده نقاشی روی چرم در منزل
نقاشی روی چرم کاربردهای زیادی دارد که از آن جمله می توان به نقاشی روی مانتو و پالتو چرمی، نقاشی روی کیف و کفش چرم، نقاشی اشاره نمود، جنس پارچه تا حد زیادی گویای نوع نقاشی ما می باشد. پس بهتر است در انتخاب آن توجه و دقت کافی را داشته باشید. نقاشی روی چرم هنری زیبا و کاربردی است که با یادگیری آن می توانید به راحتی کیف های قدیمی و ساده را تبدیل به کیف های مجلسی و شیک نمایید.

مواد حرفه ای و دارای کیفیت بالا برای نقاش دکوراتیو هم سخت در دسترس قرار میگیرد و هم قدری گران است و نیز بسیار متنوع و برای هنرمند بسیار مطلوب است که کارفرما در این زمینه با او همفکری داشته باشد و صد البته انتخاب نهایی با مشتری است .

دکوراتیوتبدیل مواد بازیافتی به آثار هنری ایده جالب کسب و کار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط