• حداقل سرمایه : 200 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
ایمنی و امنیت، مهمترین چیز در زندگی انسان است.با ایده سینمای ماشینی ایمنی همه تضمین شده و در عین حال اوقات خوبی را سپری خواهند کرد. ایده سینمای ماشینی یکی از جذاب ترین ایده هایی است که باوجود بیماری کرونا شرایط مناسب تفریح را برای ما آماده میکند.

سینمای ماشینی یا سینمای اتومبیل‌رو نوعی سالن سینما یا به عبارتی پارکینگ است که در محیط بیرون قرار دارد.در این پارکینگ یک پرده وجود دارد که فیلم روی آن نمایش داده می شود.

در سینمای ماشینی بینندگان(تماشاگران) از داخل ماشین خود به تماشای فیلم می نشینند.صدای فیلم از راه های مختلفی در میان جمعیت پخش می شود.یک نمونه پخش صدا به وسیله اسپیکرهای بزرگ، نمونه دیگر اسپیکرهای کوچکی به خودروها آویزان می شود و در برخی پخش صدا را از طریق پخش رادیویی در رادیوی خودروها انجام میدهند.

وقتی شرایط بد است، مانند موقعیت بد کرونا که اکنون در آن هستیم، چاره ای جز انطباق با محیط و شرایط نداریم. ما باید مراقب مواردی باشیم که قبلاً هرگز مراقب آنها نبوده ایم، فقط برای زنده ماندن. اما همه ما انسان هستیم و انسان به لذت و تفریح نیاز دارد.


   

سینمای ساحلیحتما این به این مطلب هم سربزنید: سینمای ساحلی
تصور کن لب ساحل همراه صدای امواج دریا بتونی فیلم ببینی . واقعا حس لذیذی داره . هوای خوب ، لب ساحل . یک تنوع بینظیره . این ایده میتونه توسط سوئیت ها انجام بشه و خیلی هم مشتری داره


مافیا لند


 وقتی شرایطی از این دست بوجود می آید، برای رسیدن به آن هدف، محیط پیرامون خود را تغییر می دهیم. بنابراین سینمای ماشینی دقیقاً همان چیزی است که در چنین شرایطی به آن نیاز داریم.


ورزش گشت، ایده سفر پر انرژی 


ایده سینمای ماشینی ایمنی همه را تضمین کرده که اوقات خوبی را سپری خواهند کرد.

نظرتون درباره سینمای ماشینی چیه؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط