• حداقل سرمایه : 300 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
ایده ون صبحانه ایده ای کاربردی برای کسانی که به دنبال کار پاره وقت هستند که حتی در سفر هم بتوانند درآمد داشته باشند می باشد.شما با خرید یک ون، تغییر و تجهیز بدنه و اتاق آن و خرید وسایل پخت و پز، پتانسیل یک کافه سیار را به دست می آورید که ایده ون صبحانه تنها گوشه ای از این کسب و کار بزرگ و متنوع است که مشتریان آن مختص به یک محله، شهر یا کشور نمی شوند، این یک ایده جهانیست.

امروزه اهمیت وعده صبحانه برای تمام اقشار جامعه ثابت شده است. اما در شهرهای بزرگ با توجه به اشتغال زنان و مردان و مسیرهای طولانی و ترافیک تا رسیدن به نقطه مقصد، تهیه یک وعده صبحانه سالم و کامل،  زمان بر و غیر ممکن بنظر میرسد، حال آن که ارزش این وعده برای فرزندان خانواده دوچندان است.

ون صبحانه

صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی به حساب می‌آید و کسانی که این وعده غذایی را در برنامه روزانه خود می‌گنجانند، از سلامت بیشتری در طول زندگی خود برخوردارند.  اگر شما روز را با خوردن صبحانه کامل شروع کنید، بیشتر احساس سرزندگی می کنید، انرژی بیشتری برای حرکت و فعالیت دارید و این یعنی اینکه کالری بیشتری می سوزانید.

 مصرف صبحانه‌ای کامل موجب می‌شود که حداقل تا ده ساعت قند خون در حد طبیعی باقی بماند. خوردن صبحانه، مخصوصاً برای کودکان بسیار اهمیت دارد. کودکان با خوردن صبحانه، گیرایی بیشتری برای درس خواندن و فهمیدن مطالب جدید دارند و به جای این که به فکر رفع گرسنگی باشند، به فکر فهمیدن مطالب و یادگیری هستند.

ون

فرض کنید بدون میل کردن این وعده از خانه خارج شده اید یا فرزندتان را به مدرسه فرستاده اید و در نزدیکی محل کار، دانشگاه یا مدرسه فرزندتان، گروهی منوی متنوعی از صبحانه با مواد غذایی تازه و قیمتی مناسب ارائه می دهند، احتمالا انتخاب صبحانه از این منو، نسبت به خرید تنقلات از سوپرمارکت ها که حاوی مواد نگهدارنده و صنعتی هستند، منطقی تر بنظر میرسد.

 راه اندازی کافی شاپ سیارحتما این به این مطلب هم سربزنید: راه اندازی کافی شاپ سیار
ایده راه اندازی کافی شاپ سیار، از بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار بوده چون هر لحظه و هرجا و در هر شلوغی میتونن به ارائه خدمات مشغول باشن.

ایده ون صبحانه دلایل کافی برای رضایت مشتریان دارد و می تواند با رعایت مسائل کیفی و بهداشتی علاوه بر کادر مجرب و حرفه ای، روزانه صدها مشتری جذب کند و به صورت دوره ای و متناوب در اقسار نقاط شهرو حتی کشور در ساعات خاصی از روز خدمت رسانی کند.

شما با خرید یک ون، تغییر و تجهیز بدنه و اتاق آن و خرید وسایل پخت و پز، پتانسیل یک کافه سیار را به دست می آورید که ایده ون صبحانه تنها گوشه ای از این کسب و کار بزرگ و متنوع است که مشتریان آن مختص به یک محله، شهر یا کشور نمی شوند، این یک ایده جهانیست.
صبحانه سیار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط