• حداقل سرمایه : 1000000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
کسب و کاری پاره وقت برای علاقمندان به کار در سفر...

امروزه اهمیت وعدۀ صبحانه برای تمام اقشار جامعه ثابت شده است. اما در شهرهای بزرگ با توجه به اشتغال زنان و مردان و مسیرهای طولانی و ترافیک تا رسیدن به نقطه مقصد، تهیۀ یک وعدۀ صبحانه سالم و کامل،  زمان بر و غیر ممکن بنظر میرسد، حال آن که ارزش این وعده برای فرزندان خانواده دوچندان است.

ون صبحانه

ایده احداث کافه غلات

صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی به حساب می‌آید و کسانی که این وعده غذایی را در برنامه روزانه خود می‌گنجانند، از سلامت بیشتری در طول زندگی خود برخوردارند.  اگر شما روز را با خوردن صبحانه کامل شروع کنید، بیشتر احساس سرزندگی می کنید، انرژی بیشتری برای حرکت و فعالیت دارید و این یعنی اینکه کالری بیشتری می سوزانید.


 مصرف صبحانه‌ای کامل موجب می‌شود که حداقل تا ده ساعت قند خون در حد طبیعی باقی بماند. خوردن صبحانه، مخصوصاً برای کودکان بسیار اهمیت دارد. کودکان با خوردن صبحانه، گیرایی بیشتری برای درس خواندن و فهمیدن مطالب جدید دارند و به جای این که به فکر رفع گرسنگی باشند، به فکر فهمیدن مطالب و یادگیری هستند.

ون

راه اندازی رستوران زیر آب ایده‌ی جذاب و خلاقانه


فرض کنید بدون میل کردن این وعده از خانه خارج شده اید یا فرزندتان را به مدرسه فرستاده اید و در نزدیکی محل کار، دانشگاه یا مدرسه فرزندتان، گروهی منوی متنوعی از صبحانه با مواد غذایی تازه و قیمتی مناسب ارائه می دهند؛ احتمالا انتخاب صبحانه از این منو، نسبت به خرید تنقلات از سوپرمارکت ها که حاوی مواد نگهدارنده و صنعتی هستند، منطقی تر بنظر میرسد.


ایده استارتاپ راه اندازی کافه سیارحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده استارتاپ راه اندازی کافه سیار
کافه و کافه گردی چند سالی است که بسیار رونق گرفته است وافراد زیادی هستند که ترجیح می دهند روزی چند ساعت در کافه های شهر وقت بگذرانند و یا با دوستانشان خوش بش کنند؛ همین موضوع باعث شده است تا شاهد افزایش تعداد کافه ها در نقاط مختلف شهر باشیم.


ایدۀ ون صبحانه دلایل کافی برای رضایت مشتریان دارد و می تواند با رعایت مسائل کیفی و بهداشتی علاوه بر کادر مجرب و حرفه ای، روزانه صدها مشتری جذب کند و به صورت دوره ای و متناوب در اقسا نقاط شهرو حتی کشور در ساعات خاصی از روز خدمت رسانی کند.


شما با خرید یک ون، تغییر و تجهیز بدنه و اتاق آن و خرید وسایل پخت و پز، پتانسیل یک کافۀ سیار را به دست می آورید که ایدۀ ون صبحانه تنها گوشه ای از این کسب و کار بزرگ و متنوع است که مشتریان آن مختص به یک محله، شهر یا کشور نمی شوند؛ این یک ایدۀ جهانیست.


صبحانه سیار

ایده استارتاپی راه اندازی رستوران ارگانیک


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط