• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - اختصاصی - عموم مردم - میانسال - بزرگسال
اگر شما سازنده تکنولوژی های رباتیک هستید و از دوست داران طبیعت و حفاظت از محیط زیست ، الهام از ایده ما بهترین انتخاب برای شماست.

امروزه ما در جامعه هایی زندگی می کنیم که مردم همه غرق در درگیری های ذهنی و شخصی خود زباله های خود را در طبیعت رها می کنند.

همین موضوع و بی توجهی مردم نسبت به طبیعت باعث شده زمین ما بیمار و فرسوده شود.

طبق اطلاعات به دست امده سالانه 756000تن فیلتر سیگار در طبیعت رها می شود این فقط یک مورد جزئی از زباله هایی است که در طبیعت رها می شوند.

خوشبختانه عقل و تفکر انسان به جایگاهی رسیده که می تواند با ساخت هوش مصنوعی جهت جمع اوری زباله ها به طبیعت و زمین کمک برساند.

نکته جالبی که راجع به ساخت این نوع هوش مصنوعی ها وجود دارد این است که شما در نتیجه با یک تیر چند نشان زده اید هم یک هوش مصنوعی ساخته اید هم به طبیعت و زمین بیمار و هم به زندگانی بشر کمک رسانده اید.

پیشنهاد ما به شما ساخت ربات (BECH BOT) است.

کارایی این ربات فقط پاکسازی فیلتر سیگار ها از سطح سواحل می باشد و هوش مصنوعی ان به جز فیلتر سیگار زباله دیگری را جمع اوری نمی کند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این ربات این ست که افراد می توانند با ارسال عکس از سواحلی که فیلتر سیگار در انجا دیده  می شود به ان اطلاع رسانی کنند تا ارتقا پیدا کند و ان قسمت را هم پاکسازی کند.


این روز ها زمین به مراقبت احتیاج دارد به کمی سلامتی و  ساخت این نوع هوش مصنوعی ها برای جمع اوری زباله ها می تواند بهترین عملکرد از سوی شما سازنده رباتیک ها باشد. 


Powered by Froala Editor

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط