• حداقل سرمایه : 200 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
چترخورشیدی مشکلی را حل می کند که حتی نمی دانستید دارید. چترآفتابگردان از چندین حسگر برای گرفتن نور خورشید و تنظیم خودکار سایه آن استفاده می کند. همین حسگرها محیط اطراف و موانع چتر را نیز تشخیص می‌دهند و اگر سرعت باد خیلی زیاد شود، آفتابگردان بسته می‌شود.

علاقمندان به فن آوری خانگی این مقاله محصول بزرگ بعدی شماست: یک چتر خورشیدی  که با حرکت خورشید در آسمان می چرخد و کج می شود.

به عنوان یک چتر در فضای باز ، نه تنها عملکرد ضد آفتاب و ضد آب را دارد بلکه دارای لایه ای از تراشه خورشیدی فیلم نازک انعطاف پذیر با راندمان بالا است که بر روی سطح آن گذاشته شده است ، که این چتر ما را قادر می سازد در روزهای آفتابی یا ابری عملکرد تولید برق داشته باشد.


چترShadeCraft Sunflower مشکلی را حل می کند که حتی نمی دانستید دارید. به جای اینکه چتر عادی خود را با زحمت جابه جا کنید تا تمام روز را در سایه بمانید، چتر آفتابگردان از چندین حسگر برای گرفتن نورخورشید و تنظیم خودکار سایه آن استفاده می کند. همین حسگرها محیط اطراف و موانع چتر را نیز تشخیص می‌دهند و اگر سرعت باد خیلی زیاد شود، چتر آفتابگردان بسته می‌شود.

 

چتر سه کاره تابستانیحتما این به این مطلب هم سربزنید: چتر سه کاره تابستانی
چتر سه کاره تابستانی متشکل از یک سایه بان با روکش خارجی که مانع تابش اشعه های ایکس ناشی از تابش خورشید می شود. چتری مناسب برای روزهای داغ آفتابی


پنل های خورشیدی و سه موتور الکتریکی به چتر اجازه می دهند تا 360 درجه بچرخد و تا 45 درجه کج شود و باتری های ذخیره در صورت کدر شدن بار الکتریکی اضافی ذخیره می کنند.چتر Sunflower همچنین دارای بلوتوث و Wi-Fi است و دوربین های یکپارچه امنیت را از طریق فیلم یا تصاویر ثابت فراهم می کنند. بلندگوهای داخلی امکانات رفاهی را تکمیل می‌کنند.

چتر هوشمند

همه چیز توسط برنامه SmartShade اجرا می شود ،برند ShadeCraft در حال حاضر صاحب خانه هایی را هدف قرار می دهد که به دنبال کمی فناوری خانه های مجلل برای اضافه کردن به حیاط خلوت خود هستند. این شرکت مستقر در لس آنجلس همچنین در اوایل سال جاری به بلومبرگ گفت که قصد دارد در نهایت به خریداران تجاری مانند هتل ها گسترش یابد.

سایبان خورشیدی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط