• حداقل سرمایه : 5 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : اختصاصی
لباس عروس واژه‌ایست که تداعی کننده لباسی به رنگ سفید است و اگر احتمالا کسی هوس کند لباسی به رنگی غیر از سفید بپوشد مورد تمسخر دیگران قرار گرفته و حرف هایی از قبیل شگون ندارد و بدشانسی میارد به گوشش میرسد. یکی از متفاوت ترین و خوشمزه ترین این لباس ها لباس عروس پیتزایی است. این لباس مانند لباس عروس معمولی دارای دنباله بلند و ظریف است، اما به جای رنگ سفید و روشن، یک چاپ بسیار دقیق از یک پیتزای پپرونی روی آن دارد که با پوسته ضخیم تزئین شده است.


** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


لباس عروس واژه‌ایست که تداعی کننده لباسی به رنگ سفید است و اگر احتمالا کسی هوس کند لباسی به رنگی غیر از سفید بپوشد مورد تمسخر دیگران قرار گرفته و حرف هایی از قبیل شگون ندارد و بدشانسی میارد به گوشش میرسد.

در گذشته عروس ها لباس خاصی برای مراسم عروسی خود خریداری نمیکرده و به جای آن بهترین لباس خود را برای مراسم عروسی شان می پوشیدند.

اما امروزه عروس ها برای مراسم عروسی شان لباس عروس زیباو باشکوهی انتخاب کرده که معمولا به رنگ سفید بوده مگر در مواقع خاص که بستگی به سنت ها وباورهایشان تغییر کند.

مراسم ازدواج

اما شهر شیکاگو به یک عروس این شانس را داده که با لباس عروس پیتزایی در مراسم عروسی اش شرکت کند.راشل برادشاو، مدیر برند«شیکاگو» در خبر گذاری این گونه می گوید: به تازگی پوشیدن لباس‌های نامتعارف، مانند شخصیت های کارتونی، لباس فضانوردی، آشپزی و ... در مراسم‌های ازدواج مرسوم شده است. اما این بار زوج انگلیسی تصمیم دارند با «تم» پیتزا مهمانان خود را غافلگیر کنند.

لباس عروسی پیتزایی

براساس یک نظرسنجی در شهر شیکاگو مشخص شد که افراد به خوردن پیتزا بیش از هر غذای دیگری علاقه دارند پس بهترین و جذابترین گزینه برای انتخاب کیک پیتزا است.

پیتزاپکیج این عروسی شامل یک لباس عروس پیتزایی، دسته گل پیتزا، و کیک عروسی پیتزا شش طبقه - که شامل حجم وسیعی از پیتزای پپرونی و یک ماه عسل به شیکاگو است!

قسمت جالب ماجرا اینجاست که پس از انتشار تصاویر عروسی این زوج در فضای مجازی، مخاطبان زیادی در سراسر جهان پیدا کرده که تمایل دارند از این پکیج ویژه پیتزایی استفاده نمایند.

و طبق امارهای چند روز گذشته حداقل چهار زوج برای خرید لباس عروس پیتزایی و برخورداری از تشریفات مشابه این جشن ثبت نام کرده اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط