• حداقل سرمایه : 40 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
این سیستم با انتقال نور خورشید نوری طبیعی را منتقل میکند.نور این دریچه قابل کنترل و تنظیم است.که هر زمان بخواهید دریچه را میتوانید باز یا بسته کنید. حتی میتونیم نور مهتاب رو به خونه منتقل کنیم

معمولا در طی روز که هنوز هوا روشن است ،  استفاده از نور لامپ زیاد است و به همین طبع مصرف برق را بالا میبرد.یکسری از خانه ها به دلیل نوع ساختشان نورگیر خوبی ندارند.

به این فکر کنید سیستمی باشد که نور خورشید را مانند یک چراغ به خانه شما متصل کند و نور طبیعی جایگزین نور های لامپ شود.

این سیستم روشنایی نور روز  ، با استفاده از انرژی خورشید نور طبیعی را منتقل میکند.نور این دریچه قابل کنترل و تنظیم است.که هر زمان بخواهید دریچه را میتوانید باز یا بسته کنید.گاهی اوقات هم در بین روز نیاز به چرت زدن یا تماشای فیم در تاریکی دارید  ، که با این روش به راحتی میتوانید باب میل خودتان نور را کم کنید. 

این پنل حتی قابلیت این را دارد که با ذخیره  نور خورشید در شب هم نور ملایمی را برای راه رو ها  ، حمام و توالت و ... به شما بدهد.


اندازه این لوله های انتقال دهنده نور خورشید ،  بستگی به فضای شما دارد.به عنوان مثال مکان هایی مانند: نشیمن ، آشپزخانه نسبت به راه رو ها و سرویس بهداشتی نیاز به نور بیشتری دارد.

تیم ایده پرداز هومیاسه در تلاش است.که با ارائه دادن ایده های مورد نظر شما سهمی در رشد و پرورش کسب و کار شما داشته باشد.هر آنچه که میخواهید در اینجا هست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط