• حداقل سرمایه : 1 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
تنوع توی لباس همیشه جذاب بوده ! گاهی وقتا لباس ها کهنه نمیشن فقط تکراری میشن ! با نقاشی روی لباس یا رنگ رزی لباس ها میتونیم یکسره لباس هایی که برامون تکراری میشن رو تغییر بدیم

حتما دیدین با تغییر رنگ یک لباس یا نقاشی کشیدن روش چقدر تغییر ایجاد میشه ! یک کسب و کار خونگی بسیار عالی که به راحتی و با لذت قابل انجامه . 

هرچقدر هنرمند تر ، مشتری هاتون بیشتر !

مخصوصا اگر بشه به یک حالتی رفو ها هم انجاک بشه تا اگر قسمتی از لباس هم آسیب دیده ترمیم بشه.

نقاشی روی پارچه

نقاشی با شابلون روی پارچهنقاشی روی پارچه


** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


نقاشی روی پارچه یکی از زیباترین و کاربردی ترین کارهاست.این کار کمک میکنه خیلی راحت  طرح و نقشی رو که دوست داریم روی پارچه های ساده بندازیم و همینطور اگه لباسی داریم که دلمون رو زده با استفاده از نقاشی روی پارچه تغییرش بدیم و یه کار جدید و دوست داشتنی داشته باشیم.   اجرای نقاشی روی پارچه باید با دقت و وسواس انجام گیرد. در این هنر امکان تصحیح خطاها کم است و به همین دلیل باید یک نقاش این کارو انجام بده.


گاهی اوقات علاقه داریم که خودمون این کار و انجام بدیم ولی نداشتن مهارت کافی توی زمینه نقاشی و طراحی باعث میشه که دلسرد بشیم و از انجام دادن این کار دست بکشیم.یا حتی انجامش بدیم و خراب کاری کنیم و لباس و پارچه مورد علاقمونو نابود کنیم.

برای راحت کردن این کار شابلون هایی طراحی شدن که ما میتونیم با استفاده از اون ها به راحتی خودمون طرحی که دوست داریم و روی پارچه حک کنیم و لذت ببریم از انجام کاری که به وسیله خودمون بوده...یا مثلا فکر کنید یک دستگاه چاپ گر داشتیم که طرح مورد نظرمونو بهش میدادیم و اون برامون روی پارچمون نقاشی میکرد و یا حتی این قابلیت و داشت که هر زمان هوس طرح جدید کردیم میتونست طرح قبلی و پاک کنه و طرح جدید دیگه ایی برامون چاپ کنه.

نظرتون چیه؟؟به نظرتون خوب میشه که وسیله هایی باشن که بدون این که مهارتی توی نقاشی و طراحی داشته باشیم بتونیم این کارو انجام بدیم؟؟

خوشحال میشیم نظرتو باهامون در میون بذاری.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط