نقاشی روی چرم کاربردهای زیادی دارد که از آن جمله می توان به نقاشی روی مانتو و پالتو چرمی، نقاشی روی کیف و کفش چرم، نقاشی اشاره نمود، جنس پارچه تا حد زیادی گویای نوع نقاشی ما می باشد. پس بهتر است در انتخاب آن توجه و دقت کافی را داشته باشید. نقاشی روی چرم هنری زیبا و کاربردی است که با یادگیری آن می توانید به راحتی کیف های قدیمی و ساده را تبدیل به کیف های مجلسی و شیک نمایید.

اگر در حرفه نقاشی و طراحی تخصص دارید میتوانید از آن استفاده کرده و با نقاشی زوی چرم به کسب درآمد بپردازید. ایده نقاشی روی چرم یک ایده خلاقانه و کاربردی برای کسانی که میخواهند مستقل یا در منزل خود کار کنند بسیار جالب خواهد بود.

نقاشی روی چرم

انواع پوست ها به چند دسته تقسیم می شوند ؟

  • پوست سبک : مانند گوسفند، بز، آهو، سمور، بزغاله، روباه 
  • پوست سنگین : مانند اسب ، شتر، گاومیش، گوساله، زرافه

ابزارهای کار نقاشی روی چرم : قلم مو جهت رنگ کردن طرح ، کاتر، راپید ، خط کش، قلم مو پهن جهت چسب زدن، اره


ایده پولساز چرم دوزی در منزلحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده پولساز چرم دوزی در منزل
امروزه جوانان با انگیزه با رفتن به دانشگاه و گرفتن مدرک به دنبال کار مربوط به رشته خود هستند تا به درآمد مناسب دست یابند. اما اکثر افراد به خصوص جوانان به دنبال یادگیری هنری هستند که به آن علاقه دارند و پس از یادگیری از آن درآمد کسب میکنند. در شرایط کنونی رفتن به دانشگاه، تنها مسیر اشتغال و کسب درآمد نیست و بسیاری خود دست به کار شدند و به کمک ذوق و سلیقه‌ و خلاقیت، کسب و کاری فراهم کرده و درآمد کسب می‌کنند.

روش انتقال طرح روی چرم : 

اول یک کاغذ کاربن به پشت کاغذ اولیه که طرح روی آن می باشد می چسبانیم و طرح را دوباره از روی تمام خطوط با خودکار می کشیم، طرح به قسمت پشت کاغذ کشیده و آماده انتقال روی چرم می باشد. بعد از این که طرح به وسیله کاربن به پشت کاغذ انتقال داده شد کاغذ را روی چرم گذاشته و با هر وسیله ای دیگر مانند دسته قیچی روی تمام خطوط به صورت یکنواخت مالش می دهیم تا طرح روی چرم انتقال یابد. این روش با استفاده از قلم مو یا راپید انجام می گردد. 

بازار کار این ایده این است که می توانید پس از گذراندن دوره آموزش ، انواع کیف های چرمی ، کمربند و سایر وسایل چرمی بسیار زیبایی که با سلیقه خودتان تزیین نموده اید را به فروش برسانید.

نقاشی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط