مانتو پوششی است که خانم‌های ایرانی بیشتر از هر لباس دیگری با آن سرو کاردارند و همین پوشش ساده به نوعی می‌‌تواند روح و رنگ را به نمای بصری جامعه ما وارد کند. امروزه خرید پوشاکی چون مانتو برای جامعه زنان امری مفرح محسوب می‌شود، و البته شاید تبدیل به دغدغه بزرگی شده است که جنس این دغدغه برای زنان و دختران، با توجه به سلیقه‌شان، متفاوت است.

یکی از پرطرفدار ترین روپوشها، مانتوهای مشکی هستند، که برای استفاده روزمره، می­توانند مناسب باشند و به همین علت در مانتو فروشی ها درصد بالایی از مانتوها به رنگ مشکی هستند. اکثر تجار پارچه وقتی پارچه‌ای به فروش نمی‌رسد دوباره پارچه را به مراحل چاپ برده و به رنگ مشکی در می‌آورند. چون مشکی همیشه مورد استفاده است و در هر حال خریدار دارد و رنگی است که فروشنده پارچه ضرر نمی‌کند.

مانتو

دوخت لباس از مواد بازیافتی ایده هنری و خلاقانه


پس در این میان یک طراح لباس و یا یک خیاط خلاق،  می تواند با ارائه ی مانتوهای تک و شیکی با ترکیب چند رنگ پارچه  و ایجاد برش ها و ریزه کاری های خلاقانه، با طراحی یک مدل جوان پسند و مطابق مد روز، سود بسیاری را عاید خود کند.


ایده خلاقانه طراح مد درمنزلحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده خلاقانه طراح مد درمنزل
امروزه طراحان مد با الهام گرفتن از منابع بسیاری اقدام به طراحی می‌کنند. آن‌ها درگیر تمام مراحل طراحی، تولید و عرضه لباس هستند. طراحان مد فقط در طراحی لباس تخصص ندارند و لوازم جانبی مانند کیف، کفش، کلاه، عینک را نیزطراحی می‌کنند. مدت زمان ماندگاری طرح ها معمولاً یک فصل است و طراحان مد باید به طور مدام برای فصل های بعد لباس طراحی کنند و به دنبال خریداران باشند، به همین دلیل طراحان مد موفق به طور پیوسته درحال مطالعه هستند و باید به سلیقه مشتریان خود اهمیت دهند.

با توجه به سلیقه نسل امروزی، مدلهای متنوع با رنگهای مختلف در مغازه ها به چشم می خورندبنابراین شما هم اگر در این کار مهارت دارید میتوانید با طراحی و تولید مانتوهای خلاقانه و فروش آنها سود خوبی از این کار کسب کنید و همچنین از این طریق میتوانید به طراحی معروف تبدیل شوید. 

طراحی مانتو

ایده خلاقانه الگوسازی در منزل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط