• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
دوست پایه داشتن همیشه اولین شرط موفقیت در هر چیزیه . متاسفانه خیلی وقت ها چون کسی باهامون هم مسیر نیست از مسیر موفقیت خارج شدیم و ادامه ندادیم . سایت قهرمان باش به ما کمک میکنه که تو مسیرمون پایه داشته باشیم

قهرمان باش یک نرم افزار برای پیدا کردن افراد هم مسیره به صورتی که شما بعد از ورود به نرم افزار خودتون و اهدافتون رو معرفی میکنین . بعد از تحلیل این نرم افزار به شما میگه چه کسان دیگه ای در اطراف شما زندگی میکنن که اونها هم همین هدف رو دارن دنبال میکنن . با اینکار شما با این افراد همراه شده و از مسیر موفقیت بیرون نمیاین .

این مسیر میتونه یک ورزش باشه ، یک رشته تحصیلی و یا یک هنر خاص

ما به شما نشون میدیم که شما تنها نیستین و افراد دیگه ای هم هستن که توی مسیر شما دارن حرکت میکنن** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


همه امروز متوجه این نکته مهم هستند که موفقیت یک استراتژی می باشد و معنای ساده استراتژی عبارت است از یک طرح عملیاتی جهت هماهنگی و سازماندهی اقدامات برای دستیابی به هدف.


۲۵ ویژگی شخصیتی و کاری مدیران موفق 


مهم نیست هدف زندگیتان چیست یا موفقیت را چه میدانید؛ مهم این است که قهرمان مسیر خودتان باشید. اگر بستری فراهم شود که با توجه به الگوهای اثبات شده برنامه ریزی و تفکر استراتژیک به شما این فرصت را بدهد تا با مسیرهای مختلف رسیدن به هدفتان آشنا شوید و موفقیت را انتخاب کنید چطور؟


ایده مدیریت و برگذاری رویدادحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده مدیریت و برگذاری رویداد
هر چیزی که اتفاق می‌افتد، به خصوص حوادث مهم، یک نوع رویداد هستند. رویداد می‌تواند شامل یک مراسم اجتماعی یا عمومی برنامه‌ریزی شده باشد، می تواند یک جشن عروسی، مهمانی اداری، کنفرانس، عرضه محصولات، رویداد ورزشی، کنسرت موسیقی و ... باشد.اگر شما توانایی انجام چند کار به صورت هم زمان و برنامه ریزی مهارت دارید، ایده خلاقانه مدیریت رویداد بسیار مناسب شما بوده و به راحتی میتوانید از آن کسب درآمد کنید.


برنامه قهرمان باش فقط محدود به برنامه ریزی نیست. شما میتوانید در برنامه قهرمان باش با دیگر کاربران هم مسیر و هم هدفتان آشنا شوید، با هم پیشرفت کنید و به هم کمک کنید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط