• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
همه امروز متوجه این نکته مهم هستند که موفقیت یک استراتژی می باشد و معنای ساده استراتژی عبارت است از یک طرح عملیاتی جهت هماهنگی و سازماندهی اقدامات برای دستیابی به هدف. برنامه قهرمان باش فقط محدود به برنامه ریزی نیست. شما میتوانید در این بستر با دیگر کاربران هم مسیر و هم هدفتان آشنا شوید، با هم پیشرفت کنید و به هم کمک کنید.

همه امروز متوجه این نکته مهم هستند که موفقیت یک استراتژی می باشد و معنای ساده استراتژی عبارت است از یک طرح عملیاتی جهت هماهنگی و سازماندهی اقدامات برای دستیابی به هدف.


۲۵ ویژگی شخصیتی و کاری مدیران موفق 


مهم نیست هدف زندگیتان چیست یا موفقیت را چه میدانید؛ مهم این است که قهرمان مسیر خودتان باشید. اگر بستری فراهم شود که با توجه به الگوهای اثبات شده برنامه ریزی و تفکر استراتژیک به شما این فرصت را بدهد تا با مسیرهای مختلف رسیدن به هدفتان آشنا شوید و موفقیت را انتخاب کنید چطور؟


ایده مدیریت رویدادحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده مدیریت رویداد
هر چیزی که اتفاق می‌افتد، به خصوص حوادث مهم، یک نوع رویداد هستند. رویداد می‌تواند شامل یک مراسم اجتماعی یا عمومی برنامه‌ریزی شده باشد، می تواند یک جشن عروسی، مهمانی اداری، کنفرانس، عرضه محصولات، رویداد ورزشی، کنسرت موسیقی و ... باشد.اگر شما توانایی انجام چند کار به صورت هم زمان و برنامه ریزی مهارت دارید، ایده خلاقانه مدیریت رویداد بسیار مناسب شما بوده و به راحتی میتوانید از آن کسب درآمد کنید.


برنامه قهرمان باش فقط محدود به برنامه ریزی نیست. شما میتوانید در برنامه قهرمان باش با دیگر کاربران هم مسیر و هم هدفتان آشنا شوید، با هم پیشرفت کنید و به هم کمک کنید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط