• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
امروزه برای اکثر افراد اتفاق افتاده است که موجودی داخل کیف و جیب و کارتشان کافی نبوده و به فکر فرو میروند که پول‌هایشان کجا خرج شده‌ است؟! درسواد مالی، گامِ نخست، مسلط بودن بر اوضاع مالی و داشتن حساب دخل و خرج‌هاست؛ اینکه فرد بداند در یک ماه چقدر درآمد دارد و چه هزینه هایی پرداخت می‌کند. هزینه های گوناگونی مثل رفت و آمد، لباس و کفش، سینما و استخر و تفریح، ورزش، دکتر و دوا و دیگر هزینه‌ها باعث میشوند تا پول افراد خیلی زودتر از گرفتن حقوقشان تمام شود.کیف پول همراه، به افراد در حل این مشکل کمک بسیاری میکند . فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که در آن، افراد با وارد کردن مقدار درآمد خود و هزینه هایشان بصورت موردی نرم افزار برنامه ای برای خرج کردن پولشان به آنها میدهد تا زودتر از موعد پولشان تمام نشود. برنامه ای که شامل همه هزینه ها حتی تفریحاتشان باشد.این نرم افزار کیف پول همراه قابلیت های مختلفی به کاربران خود میدهد که به وسیله آن میتوانند برنامه ریزی مالی دقیقی برای خود داشته باشند و پول خود را تقسیم بندی کرده و بیشتر از حد مجاز خرج نکنند.

برنامه‌ ریزی مالی یعنی ثبت میزان درآمد و هزینه ‌هایی که در حال حاضر دارند و ثبت هزینه‌ هایی که باید در آینده انجام بدهند؛ بدهی‌ های خویش را به حداقل رسانده و باز پرداخت به موقع آن‌ها را مدیریت کنند تا اعتبارشان حفظ شود.       

کیف پول همراه

انسان ها بدون برنامه‌ ریزی زمانی، دچار روزمرگی می‌شوند، وقت کم می‌‌‌آورند و زمانی به خودشان می آیند که به خیلی از آرزوها و خواسته هایشان نرسیده ‌اند، بدون برنامه‌ ریزی مالی نیز همین اتفاق می‌افتد.


پرداخت پس از سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: پرداخت پس از سفر
اگر هوس سفر کرده اید و توان پرداخت هزینه های هنگفت مربوط به سفر را ندارید شرکت پرداخت پس از سفر انتخاب مناسبی برای شماست. حتما برایتان سوال پیش می آید که چطور ممکن است؟ سفر کردن از آن دست کارهاییست که محدودیت نمیشناسد، افراد و خانوار ها در هر سطح مالی که قرار داشته باشند سفر را از برنامه زندگی خود حذف نمیکنند. در این میان شرکت پرداخت پس از سفر میتواند به خزانه سفر بدل شده و با اعطای وام های سفر و دریافت قسط و مقادیر مشخصی سود پس از پایان سفر، به مسافرین از هر قشر و گروه درآمدی کمک کند تا اوقات خوش و بی نقصی را در هنگام سفر تجربه کنند.


کیف پول همراه، به افراد در حل این مشکل کمک بسیاری میکند . فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که در آن، افراد با وارد کردن مقدار درآمد خود و هزینه هایشان بصورت موردی نرم افزار برنامه ای برای خرج کردن پولشان به آنها میدهد تا زودتر از موعد پولشان تمام نشود. برنامه ای که شامل همه هزینه ها حتی تفریحاتشان باشد.

برنامه ریزی مالی

این نرم افزار کیف پول همراه قابلیت های مختلفی به کاربران خود میدهد که به وسیله آن میتوانند برنامه ریزی مالی دقیقی برای خود داشته باشند و پول خود را تقسیم بندی کرده و بیشتر از حد مجاز خرج نکنند. به عنوان مثال، افراد با ساخت حساب کاربری وارد برنامه میشوند و درآمد ماهیانه خود را نوشته و از میان گزینه های موجود در نرم افزار، آنهایی را که میدانند انجام میدهند را انتخاب می کنند. نرم افزار با تقسیم بندی پول، در هر قسمت برنامه دقیقی برای خرج آن، به افراد ارائه می دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط