• حداقل سرمایه : 300 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
امروزه ما روش های تبلیغاتی خیلی زیادی داریم و قطعا وجود مشاوره و مجری در این زمینه خیلی مهمه . یک آژانس تبلیغاتی با متود های متفاوت خاص تبلیغاتی یک ایده جذاب و پر سوده چون مشتریان زیادی رو سمت خودش جلب میکنه

امروزه ما روش های تبلیغاتی خیلی زیادی داریم و قطعا وجود مشاوره و مجری در این زمینه خیلی مهمه . یک آژانس تبلیغاتی با متود های متفاوت خاص تبلیغاتی یک ایده جذاب و پر سوده چون مشتریان زیادی رو سمت خودش جلب میکنه

مثلا تبلیغات خیابانی ، راه اندازی مسابقات عجیب و غریب و...


اژانس تبلیغلاتی


** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


ایده کسب و کار بهبود وبسایت


بسیاری از کمپین‌ های تبلیغاتی که به شکلی نادرست طراحی و اجرا می‌شوند، حاصل خواسته‌های غیرمنطقی مشتریانی هستند که با مفهوم کمپین تبلیغاتی و وظایف آژانس های تبلیغاتی آشنا نیستند. اگر شما به دنبال کسب و کاری سودآور هستید و دارای فن بیان قوی و همچنین توانایی لازم برای برقراری ارتباط می باشید، ایده راه اندازی آژانس تبلیغاتی میتواند ایده مناسبی برای شما باشد. همچنین می توانید بصورت مستقل و خارج از شرکت، کار کرده و کسب درآمد کنید.            

آژانس تبلیغاتی یک فراهم کننده خدمات است که با توسعه کمپین های تبلیغاتی به مشتریان خود کمک می کند. هدف آنها، نشان دادن خدمات و محصولات به روشی است که تصویر مثبتی در ذهن مشتریان ایجاد کند.


در واقع آژانس تبلیغاتی، شرکتی است که به ساخت، برنامه‌ ریزی و مدیریت تبلیغات مشتریان خود می‌پردازد. آژانس های تبلیغاتی، ارتباطات اجتماعی و شبکه های بزرگ دارند، کار با کیفیت ارائه می دهند و تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی می کنند.


خلاصه کتاب در کافی شاپحتما این به این مطلب هم سربزنید: خلاصه کتاب در کافی شاپ
فکر کن بری تو کافی شاپ و ببینی همه کتاب هاش قسمت های مهمش رو خط کشیده باشن طوری که توی ۲۰ دقیقه بتونی یک کتاب رو کامل بخونی و لذت ببری


اعضای شرکت‌های تبلیغاتی، شامل مدیر شرکت، مدیر پروژه، نویسنده‌ی متون تبلیغاتی، طراحان گرافیک و ... هستند. بعضی شرکت‌ های تبلیغاتی با نیروهای کاری آزاد کار می‌کنند. این دسته از نیروها معمولا به‌شکل مستقل و خارج از محیط شرکت تبلیغاتی، فعالیت می‌کنند. کار در شرکت تبلیغاتی، مانند فعالیت‌های متداول کارمندان اداری نیست. 


تبلیغلات موثر

راه اندازی مرکز داده ایده خلاقانه کسب و کار


بیشترِ نیروهای شرکت تبلیغاتی باید ساعات طولانی‌ کار کنند و حتی در آخر هفته‌ها نیز درگیر پروژه‌های تبلیغاتی شرکت باشند. در محیط کار شرکت تبلیغاتی، تاحدودی استرس وجود دارد؛ زیرا برخی مشتریان پرتوقع‌ اند و برای راضی نگه‌ داشتن آنها به خدمت ‌رسانی زیادی نیاز است. 


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط