• حداقل سرمایه : 100000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند.

سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند. این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله ‌های فراوان کاری در اجتماع‌ های امروزی که همه درگیر زندگی روزمره هستند، بی دلیل نیست.  ایجاد چنین فضاهایی که انسان‌ها را گاهی از خستگی‌ها و مشغله‌های فکری دور می‌کند، به شدت لازم است و نیاز به آن احساس می‌شود.


فرصت های کسب و کار در حوزه هوش مصنوعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: فرصت های کسب و کار در حوزه هوش مصنوعی
امروزه در دورانی زندگی می کنیم که علم و دانش پیشرفت و گسترش بسیاری داشته و این موضوع به پیچیده و سخت تر شدن فرآیند تصمیم گیری کمک کرده است؛ به همین خاطر استفاده از سیستم های اطلاعاتی و هوش مصنوعی، کمک بسیاری در جوامع امروزی نموده است. حوزه ای که بیشترین تغییر را کرده است، بر اثر هوش مصنوعی و توسعه علم رباتیک، حوزه ی علم پزشکی است. استفاده از هوش مصنوعی در این حوزه نیز، روز افزون است.


نتیجه این تلاش ها تکنولوژی VR یا همان واقعیت مجازیست که که به کاربر امکان می‌دهد تا با یک محیط شبیه ‌سازی شده رایانه‌ای تعامل داشته باشد؛ این تعامل در قالب بازی های رانندگی، ورزشی و تخیلی، مراکز بازی واقعیت مجازی را میسازد که میتواند یک روز خسته کننده را به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل کند.

هوش مصنوعی چیست و چه کاربردی دارد؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط