• حداقل سرمایه : 200 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
سال های بسیار زیادی است که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند. تلاش فضایی که انسان را از خستگی ها دور کند. حاص تاش های بسیار زیاد بوجود آمدن تکنولوژی VR یا همان واقعیت مجازیست که که به کاربر امکان می‌دهد تا با یک محیط شبیه ‌سازی شده رایانه‌ای تعامل داشته باشد که این تعامل در قالب بازی های رانندگی ، ورزشی و...است.

سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند. این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله ‌های فراوان کاری در اجتماع‌ های امروزی که همه درگیر زندگی روزمره هستند، بی دلیل نیست.  ایجاد چنین فضاهایی که انسان‌ها را گاهی از خستگی‌ها و مشغله‌های فکری دور می‌کند، به شدت لازم است و نیاز به آن احساس می‌شود.


فرصت های کسب و کار در حوزه هوش مصنوعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: فرصت های کسب و کار در حوزه هوش مصنوعی
امروزه در دورانی زندگی می کنیم که علم و دانش پیشرفت و گسترش بسیاری داشته و این موضوع به پیچیده و سخت تر شدن فرآیند تصمیم گیری کمک کرده است، به همین خاطر استفاده از سیستم های اطلاعاتی و هوش مصنوعی، کمک بسیاری در جوامع امروزی نموده است. حوزه ای که بیشترین تغییر را کرده است، بر اثر هوش مصنوعی و توسعه علم رباتیک، حوزه ی علم پزشکی است. شرکت های گوگل، فیسبوک، اپل، آمازون و بقیه، همگی درحال پرداخت دستمزدهای نجومی به دانشجویانی هستند که قادر به رهبری خلاقانه و کاریزماتیک تیم های فعال در حوزه هوش مصنوعی باشند.


نتیجه این تلاش ها تکنولوژی VR یا همان واقعیت مجازی است که که به کاربر امکان می‌دهد تا با یک محیط شبیه ‌سازی شده رایانه‌ای تعامل داشته باشد؛ این تعامل در قالب بازی های رانندگی، ورزشی و تخیلی، مراکز بازی واقعیت مجازی را میسازد که میتواند یک روز خسته کننده را به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل کند.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط