• حداقل سرمایه : 100 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
سفر دسته جمعی لذت دیگری دارد اما پیدا کردن افراد پایه سفر همیشه کار آسانی نیست. پیشنهاد ما به شما ساخت اپلیکیشن سفرتو بساز است. با استفاده از اپلیکیشن سفرتو بساز میتوانید سفر خود را با علاقمندان به سفر به اشتراک گذاشته و سفری هیجان انگیز را تجربه کنید.

سفر دسته جمعی لذت دیگری دارد اما پیدا کردن افراد پایه سفر همیشه کار آسانی نیست بلکه جزو سخت ترین کارهاست که کسی پیدا شود که از همه لحاظ برای سفر خوب و مناسب باشد. سفرتو بساز میتواند نرم افزاری باشد که با پیشنهاد سفر از طرف کاربران و پیوستن دیگر علاقمندان، یک سفر دسته جمعی و یک تجربه خوب رقم بزند.

اپلیکیشن سفرتو بساز اپلیکیشنی است که شما سفر مورد نظرتان را طراحی کرده و در قسمتی بگذارید که کاربران علاقمند بتوانند به شما بپیوندند در این سفر.الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفر
توی این زمان های کوتاه و گرفتاری های زیاد خیلی خوبه که نرم افزاری باشه تا بتونیم بفهمیم کجا میتونیم سفر بریم و تفریح کنیم . مخصوصا سفر های کوتاه . مخصوصا در اطراف محل زندگیمون همجنین بتونیم ببینیم چه تفریحاتی در اون مکان هست و بهمون معرفی شون کنهاین نرم افزار بستر ارتباطی علاقمندان به سفر و کسانیست که ایده ها و طرح های خلاقانه و متعددی برای رقم زدن یک سفر و تجربه متفاوت دارند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط