• حداقل سرمایه : 100 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
سفر دسته جمعی لذت دیگری دارد اما پیدا کردن افراد پایه سفر همیشه کار آسانی نیست. پیشنهاد ما به شما ساخت اپلیکیشن سفرتو بساز است. با استفاده از اپلیکیشن سفرتو بساز میتوانید سفر خود را با علاقمندان به سفر به اشتراک گذاشته و سفری هیجان انگیز را تجربه کنید.

سفر دسته جمعی لذت دیگری دارد اما پیدا کردن افراد پایه سفر همیشه کار آسانی نیست بلکه جزو سخت ترین کارهاست که کسی پیدا شود که از همه لحاظ برای سفر خوب و مناسب باشد. سفرتو بساز میتواند نرم افزاری باشد که با پیشنهاد سفر از طرف کاربران و پیوستن دیگر علاقمندان، یک سفر دسته جمعی و یک تجربه خوب رقم بزند.

اپلیکیشن سفرتو بساز اپلیکیشنی است که شما سفر مورد نظرتان را طراحی کرده و در قسمتی بگذارید که کاربران علاقمند بتوانند به شما بپیوندند در این سفر.الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفر
سفر کردن فعالیتی لذت بخش است و ما را برای مدتی کوتاه از زندگی روزمره و دغدغه های زندگی رها می کند. سفر فواید زیادی دارد که کسانی که زیاد اهل سفر باشند حتما با این فواید و مزایا آشنا هستند.با پیشنهاد طرح های مالی سفر کردن بر اساس بودجه افراد، سفر کردن را کم دغدغه میکند و حین سفر با ارائه خدمات متنوعی میتواند لذت سفر را تضمین کند. خدمات به شکل های متفاوتی هستند بطور مثال پیشنهاد مکان های توریستی، اطلاع از رویداد های در حال وقوع حدوده لوکیشن کاربر قابلیت هایی باشد که بتواند قابلیت شخصی سازی برنامه سفر را با استفاده از تجربه دیگر کاربران فراهم کند.این نرم افزار بستر ارتباطی علاقمندان به سفر و کسانیست که ایده ها و طرح های خلاقانه و متعددی برای رقم زدن یک سفر و تجربه متفاوت دارند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط