• حداقل سرمایه : 20 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
ارائه پاپ کورن در طعم ها و رنگ های مختلف یک ایده جذاب و پر مشتریه . قطعا همچین دیزاینی رو هرجا ببینن جذب میشن . میخواد توی آجیل فروشی باشه ، شیرینی فروشی یا حتی یک دکه مخصوص پاپکورن همونجا پاپکورن داغ توی هر طعمی بتونین ارائه کنین

از خوراکی های سالم میتوان به ذرت بوداده یا پاپ کرن اشاره کرد.این خوراکی جذاب و خوشمزه باعث کاهش افسردگی و کنترل قند خون می شود همچنین کلسترول را کاهش می دهد و باعث کنترل کم خونی می شود.

اگر عاشق پاپ کورن هستید و در آشپزخانه خلاقانه عمل می کنید، این ایده مناسب شماست. فروشگاه ذرت بو داده، ایده جدیدی است که خیلی زود مشتری های خاص خود را به خود جلب می کند و کاملا سودآور است.


فروشگاه پاپ کورن
فروشگاه پاپ کورنمی توانید این تجارت را در خانه شروع کنید، مغازه اجاره کنید یا محصولات خود را در قفسه های فروشگاه های مواد غذایی قرار دهید. این به شما و میزان پولی که می خواهید هزینه کنید بستگی دارد.فروشگاه پاپ کورن

 ایده احداث کافه غلات

فروشگاه پاپ کورنفروشگاه پاپ کورن


کافه شکلاتحتما این به این مطلب هم سربزنید: کافه شکلات
داشتن یک کافه ای که بتونیم توش انواع و اقسام شکلات ها رو سرو کنیم میتونیم یک ایده خوب باشه . چون خیلی میزان تنوع توی شکلات زیاده و میتونیم هر سری یک طعم و مدل جدید از شکلات رو به مشتری عرضه کنیم .


فروشگاه پاپ کورنفروشگاه پاپ کورن

کافه پاستیل، یک ایده ی جالب و خوشمزه

فروشگاه پاپ کورنفروشگاه پاپ کورنفروشگاه پاپ کورن


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط