• حداقل سرمایه : 200 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
گردشگران همیشه دوست دارند وقتی به مکانی جدید سفر می کنند، کارهای مختلفی انجام دهند. یکی از بهترین کارهایی که همه دوست دارند آن را امتحان کنند، چه یک گردشگر چه افراد بومی، به ویژه در شهرهای نزدیک دریا و اقیانوس، پاراسیلینگ است. بنابراین اگر این ایده را دوست دارید و در شهری زندگی می کنید که به دریا یا اقیانوس دسترسی دارد، این بهترین فرصت تجاری برای شما است.

در پاراسیلینگ، فرد به پشت یک وسیله نقلیه (معمولاً قایق) متصل است در حالی که به بال سایبان مخصوصی که فرد را به یاد چتر نجات می اندازد نگهداری می شود.


پاراسیلینگ، ایده ای شگفت انگیز و منحصر به فردپاراسیلینگ، ایده ای شگفت انگیز و منحصر به فرد

پاراگلایدر، یک ایده منحصر به فرد و سرگرم کننده برای کسب و کار

پاراسیلینگ، ایده ای شگفت انگیز و منحصر به فردپاراسیلینگ، ایده ای شگفت انگیز و منحصر به فرد


لنگرهای متحرک بادبادک ها ممکن است یک ماشین ، کامیون یا قایق باشند. مهار، خلبان را به طناب باریکی متصل می کند که با طناب یدک کش به قایق یا وسیله نقلیه زمینی متصل می شود.


پاراسیلینگپاراسیلینگ

تور تفریحی با کشتی، ایده ای جالب و پردرآمد برای تجارت

پاراسیلینگپاراسیلینگ


سپس وسیله نقلیه رانده می شود و شخص را به هوا منتقل می کند. اگر قایق از قدرت کافی برخوردار باشد، دو یا سه نفر می توانند به طور همزمان پشت آن از پاراسیلینگ لذت ببرند.


پاراسیلینگپاراسیلینگ

بالون هوای گرم، ایده ای خاص و منحصر به فرد

پاراسیلینگپاراسیلینگ


چترباز کنترل کمی بر چتر دارد و یا هیچ کنترلی بر آن ندارد، به همین دلیل، حرفه ای و کار بلد بودن مربی، بسیار مهم است.


پاراسیلینگپاراسیلینگ


ورزش گشت، ایده سفر پر انرژی حتما این به این مطلب هم سربزنید: ورزش گشت، ایده سفر پر انرژی
ممکن است هر یک از ما در طول زندگی، ورزش های متفاوتی را به صورت حرفه ای و مبتدی دنبال کرده باشیم اما فرصت آشنایی با ورزش هایی که اصلا نمیشناسیم یا اسمشان هم به گوشمان نخورده، هیچوقت فراهم نمیشود. ورزش گشت یک تور سفر ورزشی است که طی آن مسافران همراه با دیگر علاقمندان و تحت نظر افراد با تجربه، با ورزش های متفاوت آشنا میشوند؛ فرصتی که در حالت عادی هزینه بر و زمان گیر است. شما در این تور هم با افراد زیادی آشنا میشوید و هم تجربه های ورزشی زیادی کسب میکنید.


پاراسیلینگپاراسیلینگ


پاراسیلینگ فعالیت نسبتاً جدیدی است که به سرعت طرفداران خاص خود را پیدا کرد. گردشگران همیشه دوست دارند وقتی به مکانی جدید سفر می کنند، کارهای مختلفی انجام دهند. یکی از بهترین کارهایی که همه دوست دارند آن را امتحان کنند، چه یک گردشگر چه افراد بومی، به ویژه در شهرهای نزدیک دریا و اقیانوس، پاراسیلینگ است.


پاراسیلینگپاراسیلینگ

الان کجا برم برنامه ای بی نقص و ایده ای جالب برای سفر

پاراسیلینگپاراسیلینگ


بنابراین اگر این ایده را دوست دارید و در شهری زندگی می کنید که به دریا یا اقیانوس دسترسی دارد، این بهترین فرصت تجاری برای شما است.


پاراسیلینگپاراسیلینگ

اسکی روی ماسه، ایده ای منحصر به فرد و سرگرم کننده

پاراسیلینگپاراسیلینگ


یکی از جنبه های مثبت این ایده تجاری این است که هزینه های شروع آن حداقل است، اما درآمد خوبی دارد. نظر شما چیست؟ در مورد این ایده ی تجاری چه فکری می کنید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط