• حداقل سرمایه : 30 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
مصرف زیاد روغن ها در برنامه غذایی روزانه خطر بروز بیماریهای قلبی-عروقی را افزایش می دهند. چربی زیاد موجود در رژیم غذایی باعث بروز اضافه وزن و چاقی و بیماری دیابت می شودبه همین دلیل محققان ملاقه ایی با کاربرد جمع‌کردن روغن اضافی روی غذا تولید کرده اند.

امروزه مصرف زیاد از روغن ها مشکلات و مضررات زیادی را به بدن ما می رسانند.

روغن ها مثل چربی تشکیل شده از تری گلیرسید ، مونوگلیرسید و مقداری هم دی گلیرسید می‌باشند.

مصرف زیاد روغن ها در برنامه غذایی روزانه خطر بروز بیماری های قلبی-عروقی را افزایش می دهند.

اگر به کسب و کار پزشکی سلامت علاقه دارید توصیه میکنیم مقاله تولید تجهیزات پزشکی را مطالعه کنید.

روغن زیاد در رژیم غذایی باعث اضافه وزن و چاقی و دیابت می شود.

مصرف زیاد از روغن های حیوانی خطر ابتلا به انواع سرطان ها از جمله سرطان سینه،روده بزرگ و پروستات را افزایش می دهند.

ما با وجود ضررات روغن ها روز به روز بیشتر به این بیماری ها نزدیک می شویم.پیشنهاد ما برای حفاظت از خود و اطرافیانتان در برابر ضرر های روغن استفاده از ملاقه ای است که روغن را از غذا جدا میکند.

اگر نمیدانید چگونه خوشحال باشید یا اطرافیانتان را چگونه خوشحال کنید پیشنهاد میکنیم مقاله چگونه شاد باشیم و شاد زندگی کنیم؟ را بخوانید.

با وجود این مضررات ، تولید و استفاده از این ملاقه به جای ملاقه های معمولی میتواند بهترین عملکرد در راه حفاظت از سلامتیمان باشد.

حتما برای شما هم پیش امده که وقتی یک غذای بسیار پر روغن داشته اید با قاشق روغن روی ان را جدا کرده اید چون معمولا روغن روی غذا می نشیند.این ملاقه به این گونه ای طراحی شده است که  تمامی روغن های اشباع شده روی غذا ها را جمع و از غذا جدا میکند.

شما با استفاده از ملاقه روغن جدا کن سلامتی خودتان نسبت به بیماریی هایی که گفته شد را تضمین میکنید و دیگر جای هیچگونه نگرانی باقی نمیماند. 

اگر شما یا اطرافیانتان نمیدانید چگونه خشم خود را کنترل کنید توصیه میکنیم مقاله ایده استارتاپی جلوگیری از خشونت را مطالعه کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط