• حداقل سرمایه : 10 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
ماوس یا به انگلیسی (Mouse) امروزه با وجود تکنولوژی های چند لمسی مردم کمتر از ماوس استفاده میکنند اما با ساخت ماوس های چند کاربرده و متناسب با کارهای متنوع، انتخاب آنها ماوس های هوشمند می شود. این ماوس پس‌از اتمام ساعت کاری شما از زیر دستتان فرار خواهد کرد.

ماوس یا موس یکی از اصلی ترین وسیله ها برای کنترل کامپیوتر است.

اگر به دنبال یک کسب و کار از طریق کامپیوتر هستید توصیه میکنیم مقاله ایده کسب و کار تعمیر کامپیوتر را مطالعه کنید.

ما ماوس های مختلف با ویژگی های مختلفی داریم که شاید کاربرد اصلی انها برای ما یک چیز مشخص باشد اما یکسری از ویژگی های متنوع در آنها وجود دارد.

این ویژگی های مختلف است نوع انها را بایکدیگر جدا می کند. ممکن است با خود فکر کنید که ماوس کامپیوتر چه ویژگی‌هایی ممکن است داشته باشد جز کنترل کردن کامپیوتر؟

 ماوس، ماوس است مگر نه؟

نوع مختلف انها شامل است از:

بی سیم

سیم دار

اپتیکال

گیمینگ

توپی

ارگومینگ

سایلنت

  ماوس هایی وجود دارند که با ارائه دادن یکسری امکانات همه را شگفت زده خواهند کرد و باعث میشوند که اشخاص بخاطر کاربرد های متنوع و متفاوتشان انها را به جای خدمات لمسی انتخاب کنند.

اگر علاقه دارید راجع به طراحی سایت هومیاسه اطلاعات کسب کنید پیشنهاد میکنیم مقاله طراحی سایت هومیاسه را مطالعه کنید.

ایده ما ساخت ماوسی با عملکردی تقریبا مشابه با دیگر ماوس ها است اما با یک نکته حیرت انگیز که پس از اتمام ساعت کاری افراد طبق یک برنامه ریزی مشخص از زیر دست فرد فرار می کند.   اگر به ساخت هوش مصنوعی های حفاظت محیط زیستی علاقه دارید توصیه میکنیم مقاله هوش مصنوعی جهت جمع اوری فیلتر سیگار های پراکنده در سواحل را مطالعه کنید.

این نوع ماوس بیشتر مناسب افرادی با ساعت کاری معین شده یا افرادی است که خیلی در کار غرق میشوند و بقیه کارهای روزمره خود را فراموش می کنند.

اگر به دنبال ارائه خدمات دیجیتالی متنوع و متفاوت هستید و میخواهید توجه اشخاص را جلب کنید ماوس های هوشمند میتوانند بهترین گزینه باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط