• حداقل سرمایه : 200 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
دانشمندان رباتی را برای پاکسازی ساحل از ته سیگارها معرفی کرده اند.کارایی این ربات فقط پاکسازی فیلتر سیگار ها از سطح سواحل می باشد و هوش مصنوعی آن به جز فیلتر سیگار زباله دیگری را جمع آوری نمی کند.

پیشنهاد ما به شما ساخت ربات (BECH BOT) است.

کارایی این ربات فقط پاکسازی فیلتر سیگار ها از سطح سواحل می باشد و هوش مصنوعی ان به جز فیلتر سیگار زباله دیگری را جمع اوری نمی کند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این ربات این ست که افراد می توانند با ارسال عکس از سواحلی که فیلتر سیگار در آنجا دیده می شود به آن اطلاع رسانی کنند تا ارتقا پیدا کند و  قسمت های مورد نظر را نیز پاکسازی کند.** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


نکته جالبی که راجع به ساخت این نوع هوش مصنوعی ها وجود دارد این است که شما در نتیجه با یک تیر چند نشان زده اید هم یک هوش مصنوعی ساخته اید هم به طبیعت و زمین بیمار و هم به زندگانی بشر کمک رسانده اید.

اگر میخواهید بیشتر درمورد حوزه کاری هوش مصنوعی اطلاعات کسب کنید پیشنهاد میکنیم مقاله فرصت های کسب و کار در حوزه هوش مصنوعی را بخوانید.

برای ایده های بیشتر هوش مصنوعی توصیه میکنیم مقاله ماوس رباتیک هوشمند را هم مطالعه کنید.
امروزه ما در جامعه هایی زندگی می کنیم که مردم همه غرق در درگیری های ذهنی و شخصی خود زباله های خود را در طبیعت رها می کنند.

همین موضوع و بی توجهی مردم نسبت به طبیعت باعث شده زمین ما بیمار و فرسوده شود.

طبق اطلاعات به دست امده سالانه 756000تن فیلتر سیگار در طبیعت رها می شود این فقط یک مورد جزئی از زباله هایی است که در طبیعت رها می شوند.

خوشبختانه عقل و تفکر انسان به جایگاهی رسیده که می تواند با ساخت هوش مصنوعی جهت جمع اوری زباله ها به طبیعت و زمین کمک برساند.

اطلاعات بیشتر در مورد هوش مصنوعی را میتوانید در مقاله هوش مصنوعی مطالعه کنید.

این روز ها زمین به مراقبت احتیاج دارد به کمی سلامتی و  ساخت این نوع هوش مصنوعی ها برای جمع اوری زباله ها می تواند بهترین عملکرد از سوی شما سازنده رباتیک ها باشد. 

اگر علاقه دارید راجع به مایکروسافت اطلاعات داشته باشید توصیه میکنیم مقاله مایکروسافت چیست و چه کاربردی دارد؟ را بخوانید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط