• حداقل سرمایه : 500000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
زمانی که وقتی برای رانندگی در خیابان های شلوغ برای خرید شیرینی نداریم و از طرفی کلی کار دیگر هست که باید انجام دهیم...

احتمالا همۀ ما تجربه مهمان ناخوانده را داشته ایم؛ زمانی که یکی از آشنایان یا دوستان دور یا نزدیک، بی هوا و بدون اطلاع قبلی، خبر داده اند که تا دقایقی دیگر قرار است مهمانمان شوند و ما آماده پذیرایی نبوده ایم.   

ایده طراحی نرم افزار شیرینی دلیوری

کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کار


طراحی پلتفرم شیرینی دلیوری در یکی از همین موقعیت ها کارآمد خواهد بود، زمانی که وقتی برای رانندگی در خیابان های شلوغ برای خرید شیرینی نداریم و از طرفی کلی کار دیگر هست که باید برای آماده سازی منزل انجام دهیم. شیرینی دلیوری میبتواند از طریق مکان یابی منازل کاربران و ثبت نزدیک ترین شیرینی فروشی ها، لیستی از شیرینی های تازه به کاربران ارائه دهد و با انتخابی ساده توسط کاربر، به ثبت سفارش بپردازد.


ایده کسب و کار تولید و پخش مواد غذایی نیمه آماده تازهحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده کسب و کار تولید و پخش مواد غذایی نیمه آماده تازه
امروزه با شتاب گرفتن سرعت زندگی ها، مشغله های کاری و برنامه های روزمره، فرصت کمتری برای پخت غذای سالم در منزل باقی مانده است؛ کسانی که در منزل آشپزی میکنند، یا یخاطر کمبود زمان بی دقت و بی کیفیت آشپزی میکنند، یا از مواد غذایی با ماندگاری بالا استفاده میکنند که بسیار خطرآفرین است.


این نرم افزار در موارد سفارش دهی عمده شیرینی، کیک های تولد، دسر ها و ... نیز میتواند کاربردی باشد و مشتری ها می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، از ساعت ها قبل، سفارش عمده خود را ثبت کنند و در ساعت مشخصی درب منزل تحویل بگیرند.

 نرم افزار شیرینی دلیوری

ایده طراحی سایت منوی آنلاین کافی شاپ


یکی دیگر از کاربرد های شیرینی دلیوری، ارسال هدایا و سورپرایز های خوشمزه است که باکس های هدیۀ شیرینی را به منزل افراد میفرستد و آن هارا سورپرایز میکند. از آنجایی که شیرینی و کیک، بارهای آسیب پذیری محسوب میشوند، حمل آن ها باید با دقت و توسط وسایل نقلیه مخصوص صورت بگیرد. نظر شما دربارۀ این ایده چیست؟ 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط