• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
شغل کاریابی بدون نیاز به سرمایه اولیه، شغلی با امکان دورکاری و خانگی. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که حالا به هر دلیلی نمی توانید بیرون از خانه کار کنید و دنبال یک شغل خانگی، تلفنی و پر درآمد هستید.پیشنهاد ما به شما شغل مشاوره کاریابی است.

مشاور کاریابی چیست؟

مشاور کاریابی درواقع پل ارتباطی بین کارفرما و کاریاب است.روال کار مشاورکاریابی به این شکل است که افرادی که دنبال کار هستند با شما تماس می گیرند طی جلساتی علایق، توانایی ها و مهارت های شان را با شما در میان می گذارند و شما با شناختی که پیدا کردید با جست و جو در میان کارفرما ها به آنها پیشنهادات کاری می دهید.

اگر به کسب و کار اینترنتی علاقه دارید روی لینک بزنید و مقاله را مطالعه کنید.


شغل مشاوره کاریابی


در قبال این مشاوره کاریابی شما  مبالغی به عنوان حق مشاوره دریافت می کنید. شما در این شغل به مردم کمک می کنید تا بهتر خودشان را بشناسند و تصمیم بگیرند دقیقا در چه شغلی شروع به فعالیت کنند.

دفاتر کاریابی

در دفاتر کاریابی شما می توانید هم به صورت حضوری هم غیر حضوری شروع به فعالیت کنید. دفاتر کاریابی اکثرا وب سایت دارند که شماره شما در آنجا قرار می گیرد و همینطور شما می توانید شماره خود را به وب سایت های استخدامی دیگر بدهید یا اینکه یک پیج اینستاگرام مشاور کاریابی داشته باشید.

اگر از دوست داران مشاغل خانگی و هنری هستید پیشنهاد می کنیم ایده تولید و طراحی دفترچه های برنامه ریزی، ایده ای جدید و سودآور را ببینید .

دفاتر کاریابی


البته باید این موضوع را مورد توجه قرار بدهید که بسیاری از دفاتر کاریابی بدون مجوز قانونی و تاییدیه رسمی مشغول فعالیت هستند و ممکن است از شما سوء استفاده کنند پس در مرحله اول از صلاحیت شرکت کاریابی مطمئن شوید. 

برای اینکه افرادی که با شما تماس می گیرند بتوانند به شما اعتماد کنند حدالامکان مبلغ حق المشاوره کاریابی را در اتمام جلسات بگیرید.

پایانی

با توجه به شرایطی که ذکر شد می توانید یک دفتر کاریابی پیدا کنید و به عنوان مشاور کاریابی در آنجا شروع به فعالیت کنید.

توصیه می کنیم حتما سری به مطلب تولید محتوا برای کسب و کار دیگران بزنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط