• حداقل سرمایه : 100 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
شرکت سرویس دهیola در هند ویژگی جدیدی از خدمات را در اختیار مردم قرار گذاشته تحت عنوان توالت های اینترنتی سیار .این سرویس در زمان هایی که نیاز جدی به توالت دارید ولی در دسترس نیست یا باید در صف های طولانی منتظر بمانید به کمکتان می آید.

تاحالا شده که در بیرون از منزل باشی و بشدت نیاز به توالت پیدا کنی؟اما یا باید در صف طولانی منتظر خالی شدن سرویس بهداشتی باشی و یا در ان نزدیکی توالتی نباشد

ویدیوی یوتیوب Ola که در 29 مارس منتشر شد، این توالت‌های سیار را به‌عنوان «مشخصات دستشویی موبایل پیشرو در صنعت» به تصویر می‌کشد که «بهداشت و راحتی را تضمین می‌کند»، که ظاهراً تنها با یک ضربه بر روی برنامه قابل استفاده است.


شرکت سرویس دهی OLA در هند ویژگی جدیدی از خدمات رسانی اش را اعلام کرد...

سرویس‌های بهداشتی Ola - یک ون دارای توالت سیار برای استفاده عموم در هر زمان و هر کجا که نیاز دارند تبلیغ کرده است.

پمپ بنزین سیار ایده نو برای کسب و کارحتما این به این مطلب هم سربزنید: پمپ بنزین سیار ایده نو برای کسب و کار
ایده‌ی پمپ بنزین سیار در واقع به این صورت است که به جای اینکه شما به ایستگاه سوخت بروید، ماشین سوخت به پیش شما خواهد آمد. در این ایده حتی میتوان برنامه‌ای را برای تلفن‌های هوشمند تعبیه کرد که مشتریان درخواست خود برای سوخت‌گیری را به همراه موقعیت جغرافیایی اعلام ‌کنند تا نزدیکترین کارکنان پمپ بنزین سیار در سطح شهر، به موقعیت درخواست شده، اعلام آمادگی ‌کنند.بیش از 355 میلیون زن و دختر باید منتظر بمانند در صف‌های طولانی فقط برای دسترسی به توالت و هند در صدر فهرست طولانی‌ترین صف برای توالت قرار می‌دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط