• حداقل سرمایه : 1000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
یک تاجر لهستانی به نام دانیل شاپیوفسکی خانه ای تحت عنوان (خانه وارونه ) ساخته است. این خانه هر ساله گردشگران زیادی را به سمت این روستا می‌کشاند. بعد از شهرت این خانه، هنرمندان زیادی به تقلید از آن، خانه های مشابه دیگری به همین شکل ساخته اند که یکی از آنها در شهر مسکو است.یکی از نکات جالب این خانه این است که گردشگران بعد از بازدید خانه دچار سرگیجه و سردرد می شوند چون تمامی اثاث این خانه نیز به صورت وارونه قرار دارد. حتی در پارکینگ خانه، اتومبیل هم به صورت وارونه قرار دارد. بازدید کنندگان در این مجموعه امکان عکاسی بصورت معلق در هوا را خواهند داشت.

انسان‌ها گاهی کار‌های خلاقانه تری نسبت به آنچه لازم است، انجام می‌دهند. این خلاقیت‌ها در هر سازه‌ای ممکن است به کار گرفته و نمایان شود.

در این مجموعه شما وارد خانه ای می شوید که همه اتاق  و وسایل آن وارونه است ، بازدید کنندگان در این مجموعه امکان عکاسی بصورت معلق در هوا را خواهند داشت و لحظات بی نظیری را برای خود ثبت خواهند کرد . در خانه وارونه شما با آشپزخانه وارونه ، پذیرایی وارونه و اتاق های جذاب دیگر روبروخواهید شد.«خانه در حال سقوط است! خانه در حال سقوط است!»
اگر بچه کوچکی این خانه را ببیند، احتمالاً اولین واکنش او خواهد بود. چه کسی نگران سقوط آسمان است وقتی خانه ای بالای سر شما می افتد؟در بازدید از موزه جذاب خانه وارونه از میان اتاق‌های وارونه که طراحی و ایده‌های بسیار هیجان انگیزی دارند عبور می‌کنید. بازدید کننده‌ها می‌توانند عکس و فیلم‌های حیرت آوری در این موقعیت‌ها ثبت کنند. بعد از بازدید از این اتاق ها دکورهای جادویی خطای دید قرار گرفته. آینه جادویی، قاب عکس زنده، کاناپه جادویی و صندلی های نامرئی چند مورد از جاذبه‌ها است. در انتها از میان هزارتوی بینهایت عبور خواهید کرد که ممکن است در آن گم بشوید. سعی طراح و سازنده این مجموعه ایجاد فضای تجربه محور از پدیده‌های شگفت انگیز خطای دید بوده است. قطعاً این مجموعه می‌تواند لحظات جذابی را بازدید کننده ها ایجاد کند.

 این یک واکنش متداول است که مردم هنگام اولین بار دیدن این خانه وارونه از خودشان نشان می دهند. برای بهتر دیده شدن این خانه ای که از آسمان سقوط کرده است، با شیب 6 درصد ساخته شده است. با جزئیات بی نظیری که در داخل از خانه ساخته شده، از جمله وسیله هایی که وارونه است، این توهم بسیار واقعی است!

با قدم زدن در داخل خانه، اما، این توهم ادامه دارد، زیرا همه چیز دیگر وارونه است! اگر تا به حال با چسباندن یک صندلی به سقف با کسی شوخی کرده باشید، این خانه هر تلاشی را که تا به حال انجام داده اید شرمنده می کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط