• حداقل سرمایه : 2000 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
به تازگی در لس آنجلس کیوسک هایی در منطقه های پر رفت امد قرار دادند ،که کسانی که قصد فروش تلفن همراه خود را دارند میتوانند با قرار دادن موبایل خود داخل این دستگاه قیمت آن را بسنجند و آن را به فروش برسانند.

تقریباً همه تلفن‌های همراه قدیمی دارند که بر این باورند که هیچ ارزشی ندارد دیگر، اما نمی‌دانند که می‌توانند تلفن‌های همراه قدیمی را به صورت نقدی بفروشند. بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین و خرده‌فروشی تلفن‌های همراه قدیمی را خریداری می‌کنند، اما ecoATM رویکرد متفاوتی دارد: خرید تلفن همراه سلف سرویس و کیوسک‌های بازیافت.


این دستگاه ها در سال 2008 توسط مارک بولز تأسیس شد و در سال 2015 توسط Gazelle خریداری شد، کیوسک های سلف سرویس را در مناطق پرتردد مانند مراکز خرید،فرودگاه ها و...قرار دادند.

که برای مصرف کنندگان، پیشنهادات نقدی فوری برای تلفن های همراه، تبلت ها و پخش کننده های MP3 ارائه می دهد. پیشنهادات نقدی بسته به مدل و شرایط ممکن است بین 1 تا 500 دلار متفاوت باشد. برای مدل‌های قدیمی‌تر که ارزشی ندارند، مصرف‌کنندگان می‌توانند انتخاب کنند که ecoATM آنها را به‌طور رایگان بازیافت کنند.


ایده جذاب ساخت قاب گوشیحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده جذاب ساخت قاب گوشی
مدادرنگی های کوچولو شده رو کنار هم قرار بده و پشت قاب گوشیت بچسبون بعد رزین بریز و یک قاب خوشگل تحویل بگیر اگر دوست داشتی قشنگ تر بشه میتونی همراه با رزین اکلیل هم اضافه کنی.


در قلب InstaCash، الگوریتم قیمت گوشی هوشمند InstaCash (ISPA) مبتنی بر هوش مصنوعی آن است که فورا بهترین قیمت را برای گوشی هوشمند قدیمی شما روی صفحه نمایش می دهد. بر اساس نام تجاری گوشی، مشخصات، سن، شرایط و نیروهای بازار، این ابزار پویا هوشمند شما را با قیمتی بسیار فراتر از انتظارات شما خوشحال می کند. بدون تماس تلفنی مزاحم، بدون چانه زنی یا مذاکره.

انها میگویند:هنگامی که آماده فروش تلفن خود در InstaCash شدید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ما بگویید چه پیکاپی برای شما مناسب است - مکان، تاریخ، زمان. تیم ما از آنجا تا درب منزل و پرداخت نهایی شما را به عهده خواهد گرفت.و می توانید مطمئن باشید که دستگاه شما به طور ایمن پردازش می شود و هرگز به دست اشتباه نمی افتد. در زمان تحویل، نماینده ما دقیقاً جلوی چشمان شما اطمینان می دهد که تمام داده های شما مطابق با استانداردهای صنعت از بین می رود و به طور موثر از هرگونه سوء استفاده جلوگیری می کند. هنگامی که تلفن هوشمند قدیمی شما وارد زنجیره لجستیک InstaCash شد، در دستان امنی است.
فروش تفن

انتقال پول ما دیجیتال است. پول خود را از طریق حساب بانکی ، بلافاصله، قبل از اینکه تلفنتان از دستتان خارج شود، دریافت کنید. ما تمام جزئیات مالی شما را محرمانه نگه می داریم و هرگز هیچ داده ای را به اشتراک نمی گذاریم. تمام تراکنش های ما مستند شده و سوابق برای هر درخواستی که ممکن است در آینده داشته باشید بایگانی می شوندبهترین قیمت - بدون هیچ زحمتی!

شعار این مجموعه این است:InstaCash یک نسیم است. بهترین قیمت - بدون هیچ زحمتی!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط