• حداقل سرمایه : 5000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
در هلند موزه‌ای وجود دارد که در آن می‌توانید به داخل جسم انسان سفر کنید و از شکل کلی و نحوه‌ی کارکرد اندامهای انسان باخبر شوید!!این موزه واقع در نزدیکی اوخستخیست در هلند است. موزه با بلیطی تحت عنوان "سفری از میان بدن انسان تجربه آموزش و سرگرمی را به‌طور همزمان برای شما فراهم می‌کند و این ویژگی با ترکیبی از مجموعه‌های دائمی و متغیر فراهم شده‌است. پیکره در سال ۲۰۰۸ توسط ملکه بئاتریکس تأسیس شد و به عنوان اولین موزه در نوع خود مطرح شده‌است.

در گذشته تنها در فیلم های علمی تخیلی، یک فرد میتونست داخل بدن یک غول شود.اما الان در هلند ، این امر با تکنولوژی تبدیل به واقعیت و کاملا امکان پذیر شده است !! تنها در جهان ، یک موزه بدن انسان وجود دارد و انقدر واقع گرایانه است که برای بازدید کننده ها بسیار هیجان انگیز میباشد . درست از در ورودی موزه شما وارد بدن انسان می شوید و می توانید در تمام قسمت های یک موجود زنده بزرگ حرکت کنید.

موزه بدن انسان در شهر لیدن در نزدیکی پایتخت هلند قرار دارد. حتی از دور ، شما می توانید سازه غول پیکر این موزه را در قالب یک فرد نشسته ببینید . ورودی موزه در زانوی این مجسمه غول پیکر واقع شده است ، که شما باید با یک پله برقی ویژه به بالا بروید.
عضو های بدن کاملا به شکل واقگرایانه ایی ساخته شدن.

عضو های بدن کاملا به شکل واقع گرایانه ایی ساخته شدن

بازدید کننده ها با حرکت در امتداد "راهرو" یک انسان غول پیکر مصنوعی به تماشای گردش خون ، چگونگی کار دستگاه گوارش و قلب ، سیستم های شنوایی و عضلانی ، طناب های صوتی ، استخوان ها ، دندانها  و .... را با جزئیات می ببیند.

کار هر عضو بر روی مانیتور پخش می شود و با صداهای واقعی همراه است.در بعضی موارد، کار ارگان ها نه تنها بصری بلکه بصورت بویایی نیز ارائه می شود (به عنوان مثال، بو از بعضی از سوراخ ). با استفاده از عینک های ویژه که به بازدید کنندگان داده می شود، حالت بی وزنی و غوطه وری واقعی و کامل در فرآیند آشنایی با اندام ها و سیستم ها به دست می آید، بنابراین در اصل این سفر در قالب پنج بعدی است

در موزه انسان، حتی می توانید جنین در حال رشد را ببینید و این که یک زندگی در رحم چگونه شکل می گیرد.

این موزه با بلیطی تحت عنوان "سفری از میان بدن انسان" تجربه آموزش و سرگرمی را به‌طور همزمان برای شما فراهم می‌کند و این ویژگی با ترکیبی از مجموعه‌های دائمی و متغیر فراهم شده‌است.پیکره در سال ۲۰۰۸ توسط ملکه بئاتریکس تأسیس شد و به عنوان اولین موزه در نوع خود مطرح شده‌است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط