• حداقل سرمایه : 10000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
ایده کسب و کار مشاور تفریحی میتواند مشتریان و مخاطبان خاص خود را در سطوح بالای مالی پیدا کند. در جهان افرادی هستند که میخواهند زمانی از سال را در بهترین نقاط جهان و با بهترین تفریحات سپری کنند؛ اما اگر پیش از این به این مناطق نرفته باشند و نخواهند با تور های مختلف همراه شوند چطور؟

امروزه بازار کسب و کار های مشاوره ای در سطح جهان، داغ داغ است. با تخصصی شدن و جزیی شدن کار ها، شرکت ها و افراد به نیرو های متخصص که تمام تمرکز و انرژی خود را صرف زمینه مشخصی میکنند، نیاز دارند؛ در این میان شاخه های کسب و کار در حوزه تفریحات و سیر و سفر هم، رو به گسترش اند.


ایده کسب و کار مشاور تفریحی، میتواند مشتریان و مخاطبان خاص خود را در سطوح بالای مالی پیدا کند. در جهان افرادی هستند که میخواهند زمانی از سال را در بهترین نقاط جهان و با بهترین تفریحات سپری کنند؛ اما اگر پیش از این به این مناطق نرفته باشند و نخواهند با تور های مختلف همراه شوند، چطور؟

ایده کسب و کار مشاور تفریحی

کسب و کار پرداخت پس از سفر


مشاوران تفریحی، افرادی خوش سلیقه و خوش ذوق هستند که باید از جدید ترین مراکز تفریحی، شرکت های هواپیمایی، محل های اقامتی، رستوران ها و مراکز خرید مطلع بوده و اخبار روزانه را داشته باشند. این افراد همچنین باید متناسب با ذائقه کارفرمایان، برنامه تفریحی کامل و بی نقصی را ترتیب دهند تا این دوره سفر، به بهترین شکل ممکن سپری شود.


نرم افزار سفر اجتماعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: نرم افزار سفر اجتماعی
حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید سفر کنید اما هم پا و همراه مناسبی پیدا نکرده باشید. سفر در کنار افراد با تجربه و کارآزموده فرصتی است که این نرم افزار میتواند آن را فراهم کند.


مشاوران تفریحات لاکچری، در سطح جهان مشغول به کارند، که خود نیز از وضعیت مالی نسبتا خوبی برخوردار بوده و از حمایت های ویژۀ مراکز تفریحی نیز بهره مند میشوند. مسئولیت رایزنی و انتخاب بهترین گزینه برای بستن قرارداد های کلان، کار ساده ای نیست و فقط مشاوران با تجربه و با روابط و مهارت های اجتماعی بالا، از پس آن برمی آیند.

مشاور تفریحی

مسئولیت این کسب و کار، تنها به بخش های قانونی آن خلاصه نمیشود و مشاوران تفریحی باید خودشان را بصورت کامل در جایگاه کارفرما قرار داده و از کاستی ها و مشکلات، پیش از شروع سفر با خبر شوند. خوردن یک وعدۀ غذایی بد در یک رستوران گران قیمت، میتواند تمام برنامه های مشاور تفریحی را زیر سوال ببرد. این افراد در قبال تضمین شدن کیفیت سفر و اوقات خوب کارفرمایان، هزینه دریافت میکنند و اگر اشتباهی رخ دهد، در قبال هزینه های آن مسئول اند.

ایده کسب و کار

ایده های کار و کسب درآمد در سفر


این کسب و کار با تمام ریسک های اجرایی اش، بسیار سودآور بوده و میتواند با یافتن مشتریان ثابت، بقای خود را تضمین کند. نظر شما در باره این ایده کسب و کار چیست؟ تا به حال تجربه مشابهی داشته اید؟ نظرات و ایده هایتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط