• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
درسته حشرات در منو غذایی ما جایی ندارن ولی در بعضی کشور ها ازشون به عنوان منبع غذایی یاد میشه . همچنین خیلی از این حشرات به عنوان مواد غذایی ماهیان و... استفاده میشه . همچنین حشرات در صنایع دارویی نیز کاربرد های متنوعی داره

حشرات خوراکی...

با در نظر گرفتن این که حشرات در لیست منو غذایی ما قرار ندارند. ولی در یکسری کشور ها به عنوان یک منبع غذایی و گاها دارویی استفاده میشن.حشرات در لیست غذا معمولا یا به صورت درسته یا جزئی از اجزای برگر و اسنکها و .... مورد استفاده قرار میگیرند.


غذای ماهی


جدای از این ها حشرات به عنوان خوراک اکثر آبزیان به خصوص ماهی های تزئینی استفاده میشن.کاهش قابلیت دسترسی و افزایش قیمت غذای ماهی و روغن ماهی، سبب شده است که تحقیق برای دستیابی به جایگزین های پایدار در تولید غذاهای آبزی افزایش یابد. حشرات، که بخشی از رژیم غذایی طبیعی ماهی هستند، یک کاندیدای مناسب در این زمینه هستند. مرور حاصل، نشان دهنده پتانسیل انواعی از حشرات (راست بالان، سوسکها، پروانه ها، دوبالان) برای استفاده به عنوان غذای ماهی و جایگزین روغن ماهی در رژیم غذای ماهی است.

 

حشرات خوراکی

اغلب این حشرات وارداتی هستند.ایده پرورش حشرات با سرمایه اندک حداقل یک تا دو میلیون و پرورش و تکثیر حشرات باعث تولید انبوه این ها میشه و بعد از مدت کوتاهی به یک درآمد خوب میشه رسید.

به نظر شما از حشرات دیگه برای چه چیزی میشه استفاده کرد؟؟نظرتونو برامون بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط