امروزه مردم به دلیل حجم زیاد کار و مشغله های فکری ترجیح میدهند در پایان یک روز کاری سخت با نشستن در کافه و نوشیدن یک فنجان قهوه و وقت گذراندن و صحبت کردن با دوستانشان ذهن خود را آرام کنند. از ویژگی های خوب رفتن به کافی شاپ این است که شما با افراد زیادی آشنا میشوید، با دوستان و آشنایان خود وقت میگذرانید، میتوانید به کارهای دانشگاه و درسی خود بپردازید.

هوشمند سازی فضای کافی شاپ ها و رستوران ها تاکنون تنها با پرداخت هزینه بالا برای خرید بردهای دیجیتال یا تبلت برای سفارش گیری هر میز انجام میشد . به دلیل هزینه بالا ، محدودیت در طراحی فضا و کم بودن امکانات به دنبال راهی هستیم تا مشتری با استفاده از آن و با گوشی خودش و بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری منوی مجموعه، قیمت ها و توضیحات آن را به طور کامل رویت کند و بتواند سفارش خود را ثبت کند، مبلغ سفارش خود را آنلاین پرداخت کند و تا زمان آماده شدن سفارشش سرگرم شود. هدف منوی آنلاین هوشمندسازی کامل فضای کافی شاپ ها و رستوران ها است. مشتریان هنگام رجوع به کافه اکثر مواقع به دلیل تشکیل صف سفارش دهی و شلوغی کافی شاپ ها خسته میشوند و این مساله باعث آزرده خاطری و اتلاف وقت آنها میشود.

سفارش آنلاین

ایده کاربردی طراحی پیک‌نیک الکتریکی

این ایده برای رفع این مشکل راه حلی دارد تا به راحتی و در حالیکه پشت میز خود نشسته اند سفارش را ثبت کنند، جزئیات دلخواه سفارش خود را بنویسند و پس از آماده شدن نوش جان کنند.    

نرم افزار رزرو و نمایش میزهای رستورانحتما این به این مطلب هم سربزنید: نرم افزار رزرو و نمایش میزهای رستوران
این نرم افزار میتواند برای ارائه خدمات با صاحبین رستوران ها قرار داد ببندد و سود مناسبی از این طریق دریافت کند...

ایده سایت منوی آنلاین به اینگونه عمل میکند که کاربران با اسکن بارکد موجود در منوی کافه به وسیله تلفن همراه وارد سایت میشوند و با انتخاب سفارش مورد نظر خود میتوانند جزئیاتی که دوست دارند اعمال شود از جمله میزان شکر، نوع قهوه، رست قهوه، سیروپ هایی که میتوان به آن اضافه کرد و دیگر تغییرات را ثبت کرده و پس از چند دقیقه سفارش خود را میل کنند.

 و در انتها با وارد شدن در قسمت نظر سنجی با انتخاب گزینه مورد نظر از جمله نحوه برخورد کارکنان، مدت زمان آماده شدن، کیفیت سفارش و در انتها بیان هر انتقادی از سوی خود را نوشته و به پیشرفت کافی شاپ کمک کنند.

منوی آنلاین

چگونه فود بلاگر شویم ؟ ایده هایی برای فود بلاگر ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط