• حداقل سرمایه : 100000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
امروزه مردم به دلیل حجم زیاد کار و مشغله های فکری، ترجیح میدهند در پایان یک روز کاری سخت، با نشستن در کافه و نوشیدن یک فنجان قهوه و وقت گذراندن و صحبت کردن با دوستانشان، ذهن خود را آرام کنند. از ویژگی های خوب رفتن به کافی شاپ، این است که شما با افراد زیادی آشنا میشوید، با دوستان و آشنایان خود وقت میگذرانید، میتوانید به کارهای دانشگاه و درسی خود بپردازید و ... .

هوشمند سازی فضای کافی شاپ ها و رستوران ها، تاکنون تنها با پرداخت هزینه بالا برای خرید برندهای دیجیتال، یا تبلت برای سفارش گیری هر میز انجام میشد. 


به دلیل هزینه بالا، محدودیت در طراحی فضا و کم بودن امکانات، به دنبال راهی هستیم تا مشتری با استفاده از آن و با گوشی همراه خود و بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری، منوی مجموعه، قیمت ها و توضیحات آن را به طور کامل رویت کرده و بتواند سفارش خود را ثبت کند، مبلغ سفارش خود را آنلاین پرداخت کرده و تا زمان آماده شدن سفارش خود، از باقی سایت دیدن کرده و سرگرم شود. 

سفارش آنلاین

کافه نئونی : بازی نور و رنگ


هدف منوی آنلاین، هوشمندسازی کامل فضای کافی شاپ ها و رستوران ها می باشد. مشتریان هنگام رجوع به کافی شاپ، اکثر مواقع به دلیل تشکیل صف سفارش و شلوغی کافی شاپ ها، خسته شده و این مساله باعث آزردگی خاطر و اتلاف وقت آنها میشود.


این ایده برای رفع این مشکل، راه حلی دارد تا افارد به راحتی و در حالیکه پشت میز خود نشسته اند، سفارش خود را ثبت کرده، جزئیات دلخواه در مورد سفارش خود را بنویسند و پس از آماده شدن، نوش جان کنند.    


نرم افزار رزرو و نمایش میزهای رستورانحتما این به این مطلب هم سربزنید: نرم افزار رزرو و نمایش میزهای رستوران
این نرم افزار میتواند برای ارائه خدمات با صاحبین رستوران ها قرار داد ببندد و سود مناسبی از این طریق دریافت کند...


ایده سایت منوی آنلاین، به اینگونه عمل میکند که کاربران با اسکن بارکد موجود در منوی کافه، به وسیله تلفن همراه، وارد سایت شده و با انتخاب سفارش مورد نظر خود، جزئیاتی که دوست دارند اعمال شود از جمله میزان شکر، نوع قهوه، رست قهوه، سیروپ هایی که میتوان به آن اضافه کرد و دیگر تغییرات را ثبت کرده و پس از چند دقیقه سفارش خود را میل کنند.

منوی آنلاین

چگونه فود بلاگر شویم ؟ ایده هایی برای فود بلاگر ها


و در انتها با وارد شدن در قسمت نظر سنجی، با انتخاب گزینه مورد نظر، از جمله نحوه برخورد کارکنان، مدت زمان آماده شدن سفارش، کیفیت سفارش و ... می توانند نظر خود را نوشته و اگر پیشنهاد یا انتقادی دارند ثبت کرده و به پیشرفت کافی شاپ کمک کنند. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط