• حداقل سرمایه : 500000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
امروزه افراد به دلیل بالا رفتن هزینه ها و سخت شدن زندگی وقت بیشتری را صرف کار میکنند و اکثرا تایم کاری آنها صبح تا بعد از ظهر است یا بالعکس. وعده غذایی سالم یکی از مهم ترین قسمتهای زندگی است و در صورت بی توجهی نتیجه بدی به همراه دارد از جمله زخم معده، کم خونی، دیابت، فشارخون، بیماری های قلبی، چربی خون و سر درد و دیگر بیماری‌هایی که در اثر رعایت نکردن به سراغ افراد می آید.

متاسفانه برخی افراد ممکن است بعضی از وعده های غذایی را حذف کنند همچنین گاهی اوقات افراد به دلیل نداشتن زمان کافی برای خارج شدن از محل کار و رفتن به رستوران و یا صرف هزینه  اضافی نمیتوانند غذا بخورند؛ حتی وعده اصلی مانند صبحانه به دلیل میل نداشتن هنگام صبح، عجله، استرس یا حتی دیدگاه اشتباه در جهت لاغری حذف شود یا وعده‌ای مانند ناهار به دلیل مشغله‌‌های روزانه یا کار مصرف نشود برخی نیز غذا به همراه دارند ولی محل کارشان تجهیزات کافی برای گرم کردن را ندارد و مجبورند غذای خود را سرد بخورند که این کار مضرات زیادی دارد زیرا هنگامی که غذا سرد میشود یا بسیار داغ است و آن را داخل ظرف میریزند و به دور آن چیزی میپیچند تا سرد نشود مخصوصا مرغ و تخم مرغ محل مناسبی برای رشد باکتری میشوند. 

ایده کاربردی طراحی پیک‌نیک الکتریکی

فرض کنید وسیله‌ای گرد، کوچک و سبک وجود داشته باشد که داخل کیف جای گیرد و به راحتی بتوان با خود حمل کرد؛ گرمای آن الکتریکی بوده و نیاز به روشن شدن با شعله و احتمال خطر را نداشته باشد و درجه بندی برای میزان گرمای آن وجود داشته باشد. افراد با گذاشتن ظرف غذای خود بر روی این وسیله و تنظیم درجه حرارت آن میتوانند به میزان دلخواه غذای خود را گرم و سپس نوش جان کنند. همچنین قابلیت این را داشته باشد که هنگام سرد بودن هوا داخل خانه، سرکار، بیرون از شهر هنگامی که به دور آتش نشسته اند آن را میان دستان خود بگیرند و گرم شوند.

ایده طراحی سایت منوی  آنلاین کافی شاپحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده طراحی سایت منوی آنلاین کافی شاپ
امروزه مردم به دلیل حجم زیاد کار و مشغله های فکری ترجیح میدهند در پایان یک روز کاری سخت با نشستن در کافه و نوشیدن یک فنجان قهوه و وقت گذراندن و صحبت کردن با دوستانشان ذهن خود را آرام کنند. از ویژگی های خوب رفتن به کافی شاپ این است که شما با افراد زیادی آشنا میشوید، با دوستان و آشنایان خود وقت میگذرانید، میتوانید به کارهای دانشگاه و درسی خود بپردازید.

 پیک‌نیک الکتریکی میتواند از امنیت بالایی برخوردار باشد و خطر سوختن غذا، لباس و وسایل دیگر داخل کیف را نداشته باشد، با زدن دکمه کنار دستگاه روشن شود و یک صفحه شیشه ای نازک روی آن قرار داشته باشد که حرارت را از داخل به بیرون منتقل کند. طراحی و تولید این وسیله میتواند ایده‌ای کاربردی، پول ساز و سودآور باشد. 

طراحی پیکنیک الکتریکی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط