امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و به کارگیری رسانه، جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مشتریان بازار هدف، می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را به مقدار زیادی افزایش دهد.

بسیاری از شرکتها، برای معرفی خود و محصولاتشان از چاپ کردن تبلیغات در مجلات و روزنامه ها استفاده می کنند. پس از مدتی مشاهده می کنند که فروش، تفاوت چندانی نمی کند و به این نتیجه می رسند که تبلیغات، روش مناسبی برای افزایش فروش نیست. مشکل اصلی، نوع تبلیغی است که آنها استفاده می کنند. طراحی تبلیغات چاپی، اصول مشخصی دارد که در صورت عدم رعایت آنها، نمی توان انتظار فروش مناسبی را داشت.         

ایده خلاقانه ساخت تبلیغات

آژانس تبلیغاتی ایده ناب کسب و کار


اگر شما به دنبال راه اندازی کسب و کاری با سرمایه کم و پر سود هستید، میتوانید از ایده ساخت تبلیغات استفاده کنید و با ساخت تبلیغات برای شرکت‌های مختلف، کسب درآمد کنید. این حرفه را می‌توان به عنوان یک شغل کوچک خانگی در کنار کار اصلی در نظر گرفت یا به صورت جدی و حرفه‌ای وارد آن شد. 


ایده خلاقانه طراح گرافیستحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده خلاقانه طراح گرافیست
امروزه شرکت های مختلف برای تبلیغات و کارهای خود به گرافیست نیاز دارند و این امری ضروری برای آنهاست. اغلب آنها فردی را استخدام میکنند تا کارهای آنها را انجام دهد. گرافیست در واقع کسی است که بر مبنای سفارشی که به او می دهند و با تکیه بر هنر خود، ایده ای را به کمک تصویر و حروف به مخاطبان انتقال می دهد.

هزینه اولیه آن هم بستگی به این دارد که شما بخواهید در چه زمینه‌ کار خود را شروع کنید. شما برای یک پرینت معمولی هم باید تا حدی با فتوشاپ آشنایی داشته باشید؛ و کسانی که می‌خواهند وارد کار چاپ شوند، باید با برنامه فتوشاپ آشنا باشند، ولی کار کردن با خود دستگاه خیلی سخت نیست. آدم‌های خلاق و ایده ‌پرداز در این حرفه موفق خواهند بود.

 ساخت تبلیغات

طراحی لوگو ایده جالب کسب و کار


مثلا کار چاپ بر تیشرت، کار چندان مشکلی نیست. کارهای تبلیغاتی متنوع و جذاب هستند و خسته ‌کننده نیستند. جلب رضایت مشتری ها و توان رقابت در بازار از مهم‌ترین دشواری‌ های این شغل است. به طور کلی، اگر به طراحی و فتوشاپ علاقه‌مندید و با بازاریابی هم آشنایی دارید، ایده شروع این کسب وکار برای شما مناسب خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط