• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : جوان - میانسال - سالمند
اگر از آن دست آدم های دقیق، با روابط اجتماعی بالا هستید و در گروه ها جمع را با خود همراه میکنید که کجا یک قرار ملاقات دسته جمعی داشته باشید...

اگر از آن دست آدم های دقیق، با روابط اجتماعی بالا هستید که در گروه ها به هدایت دوستانتان برای برگزاری یک تولد، دورهمی و یا یک قرار ملاقات دسته جمعی میپردازید؛ میتوانید با گسترش توانایی ها و اطلاعات خود این مهارت را تبدیل به یک کسب وکار کنید. برگزاری رویدادها و کارگاه های چند ساعته یکی از روش های بازاریابی و جذب مخاطب است که امروزه در ایران رواج بیشتری یافته است؛ شما میتوانید این کسب و کار را از میان دوستان و آشنایانتان شروع کنید و با کسب تجربیات و اطلاعات کافی شروع به پذیرش سفارش های برنامه ریزی رویداد هایی در مقیاس کوچک بپردازید و به تدریج با جذب همکاران هم سو و هم فکر کسب و کارتان را گسترش دهید و به پذیرش سفارش هایی در مقیاس جشنواره‌ها، کنفرانس‌ها، مراسم، کنسرت‌ها، یا کنوانسیون‌ها بپردازید.


چگونه می توانید یک مشاور رسانه اجتماعی شوید ؟حتما این به این مطلب هم سربزنید: چگونه می توانید یک مشاور رسانه اجتماعی شوید ؟
اغلب اوقات ، بازاریابی بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ساده تر از آنچه گفته می شود انجام می شود و هنگامی که در یک شرکت کوچک با منابع محدود کار می کنید ، استخدام و آموزش یک تیم رسانه اجتماعی کاملاً کار دشوار است.

برنامه ریزی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط