امروزه اکثر افراد به وسایل دست ساز علاقه بسیار زیادی پیدا کرده اند و دسته دیگری هم هستند که با دست سازه های خود کسب درآمد میکنند. پرینتر سه بعدی در واقع اسمی است که به یک تکنولوژی خاص اطلاق می‌شود که در آن ترموپلاستیک های رشته ای بصورت مذاب روی صفحه ی داغ می‌پاشد و با تکرار این کار به صورت لایه به لایه به شکل مورد نظر می‌رسد.

اگر شما به دنبال کارهای هنری میگردید یا دوست دارید بطور مستقل برای خود کار کنید ایده کسب و کار با پرینت سه بعدی میتواند برای شما مناسب باشد. یک مدل سه بعدی بسازید یا یک مدل آماده پیدا کنید و این مدل را به زبان دستگاه پرینتر سه بعدی ترجمه کنید و دستگاه می‌فهمد که چه چیزی باید بسازد و پس از ساخت آن را به شما تحویل می‌دهد. فناوری پرینتر سه بعدی روند رشد خیلی خوبی داشته است و ازنظر یک مصرف کننده، پرینتر سه بعدی در برابر مفهوم سنتی تولید محصول قرار گرفته است. 

پرینت سه بعدی

حتی افراد مبتدی که پرینتر سه بعدی می خرند، توانسته اند ایده های جالبی را پیاده سازی کنند. امروزه افراد زیادی خواهان سفارشی سازی  و نمونه سازی ارزانتر و سریعتر نسبت به روشهای سنتی هستند؛ همه این موارد توسط چاپگر سه بعدی امکانپذیر است.

ایده پولساز چرم دوزی در منزلحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده پولساز چرم دوزی در منزل
امروزه جوانان با انگیزه با رفتن به دانشگاه و گرفتن مدرک به دنبال کار مربوط به رشته خود هستند تا به درآمد مناسب دست یابند. اما اکثر افراد به خصوص جوانان به دنبال یادگیری هنری هستند که به آن علاقه دارند و پس از یادگیری از آن درآمد کسب میکنند. در شرایط کنونی رفتن به دانشگاه، تنها مسیر اشتغال و کسب درآمد نیست و بسیاری خود دست به کار شدند و به کمک ذوق و سلیقه‌ و خلاقیت، کسب و کاری فراهم کرده و درآمد کسب می‌کنند.

چاپگر سه بعدی چه فرصتهای شغلی ایجاد میکند:  آموزش پرینت سه بعدی، خدمات چاپ سه بعدی، همکاری با جواهرسازان وطلافروشان برای طراحی قالب که بسیار سودآور است تا مباحث قطعه سازی پیشرفته صنعتیوقتی یک پرینتر سه بعدی بخرید و سفارش ماکت سازی را دریافت کنید، می توانید بر اساس هر ساعت چاپ پول بگیرید. مشتریان شما میتوانند دانشجویان معماری،‌ عمران و مراکز هنری هستند که نیاز دارند یک نمونه اولیه قبل از تولید انبوه از محصول طراحی شده داشته باشند. به طور کلی شما به راحتی میتوانید از این وسیله کسب درآمد کنید کافی است تا نحوه کار کردن با آن را آموزش ببینید.

مشاغل خانگی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط