کشمش میوه خشک شده انگور است که با استفاده از روش های متفاوتی تهیه می شود. ازاین رو دارای انواع متفاوت و گوناگونی است. در یک دسته‌ بندی کلی، رایج‌ترین کشمش‌های مورد استفاده عبارتند از: کشمش سبز قلمی، کشمش زرد قلمی، کشمش آفتابی کاشمری، کشمش مویز و کشمش پولویی.

کشمش ها با توجه به نوع انگور، روش و شرایط خشک کردن در بازار به فروش می‌رسد و مانند دیگر خشکبارها در تمام سال یافت می‌شودکشمش سرشار از آهن، پتاسیم، کلسیم و ویتامین‌های گروه b است. از طرفی کشمش دارای خواص آنتی اکسیدانی است و از تخریب سلولی جلوگیری می‌کند.

تولید کشمشتولید اسانس های گیاهی، ایده خلاقانه کسب و کار

کشمش حاوی مقدار مناسبی از فیبر، آنتی اکسیدان و انرژی در بدن است. متخصصان تغذیه معتقدند خوردن چند عدد کشمش در روز به تقویت حافظه کمک کرده و افراد را از ابتلا به بیماری آلزایمر حفظ میکند. مصرف کشمش به دلیل داشتن کلسیم فراوان برای سلامت استخوان‌ها مفید است و از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند.


فرآوری کنجد سرمایه گذاری سود آورحتما این به این مطلب هم سربزنید: فرآوری کنجد سرمایه گذاری سود آور
کنجد قدیمی‌ترین دانه روغنی است که توسط انسان و به عنوان یک منبع غذایی شناخته شده است. این دانه روغنی با اهمیت، قرن‌ها در کشورهای در حال توسعه، آسیا و آفریقا کشت و از آن به عنوان خوراکی بسیار خوب استفاده شده است.

تولید بهترین نوع کشمش، در کارخانه ها مستلزم طی شدن مراحلی است: بوجاری مقدماتی، شستشو، گوگرد زنی، خشک کردن، غربال کردن، طبقه بندی، سورتینگ و بسته بندی.

کشمشایده اقتصادی تولید و پرورش آلوئه ورا

رنگ ، اندازه و شکل کشمش یکی از ویژگی های مهم آن است که نقش مهمی در فروش محصول دارد. بهتر است کشمش را در جعبه های مقوایی بسته بندی کرد.
 
اگر شما نیز به دنبال راه اندازی کاری خلاقانه و سودآور هستید، تولید کشمش بسیار هوشمندانه است و به شما کمک میکند تا کاری عالی داشته باشید.

کشمش


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط