• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
ظرف چاشت های بچگی یادتان هست؟ مخزن های انرژی و انگیزه برای کلاس های طولانی مدرسه . مجموعه ای از خوراکی های سالم و انرژی بخش. این جعبه ها شامل منوی متنوعی از صبحانه ها و میان وعده هایی می باشند که بسته بندی شده و به محل کار یا تحصیل شما ارسال میشوند.

ظرف چاشت های بچگی یادتان هست؟ مخزن های انرژی و انگیزه برای کلاس های طولانی مدرسه. آدم بزرگ ها کم کم خودشان را فراموش میکنند اما راستش را بخواهید اوضاع زیاد تغییر نکرده است، هنوز هم بسیاری از ما ساعاتی طولانی در دانشگاه یا سرکار سپری میکنیم و به این مخازن انرژی نیاز داریم. صبحانه و میان وعده ها در هر رژیم غذایی مورد توجه ویژه قرار دارند. امروزه علم پزشکی ثابت کرده است که غفلت از این دو وعده، اثرات مخربی روی سلامت ذهن و بدن برجا میگذارد. اما با اضافه شدن مشغله ها، زمان کم و محدود شده و دیگر وقت کافی برای تهیه تمام وعده های لازم و ضروری غذایی مان نمانده است. 


همبرگر رنگی ، برگر یا اثر هنری؟حتما این به این مطلب هم سربزنید: همبرگر رنگی ، برگر یا اثر هنری؟
با چند فرمول ساده میشود نان برگر ها را رنگ آمیزی کرد فقط کافی است پخت نان برگر ها را به عهده بگیرید و صاحب امتیاز این برگرهای خاص شوید.


جعبه انرژی یک جعبه جادویی است. مجموعه ای از خوراکی های سالم و انرژی بخش برای ساختن روز ما آدم بزرگ ها. این جعبه ها شامل منوی متنوعی از صبحانه ها و میان وعده هایی می باشند که بسته بندی شده و جمع و جور به محل کار یا تحصیل شما ارسال میشوند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط