• حداقل سرمایه : 40 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
یکی از مواردی که هر کس باید داشته باشد، چه در خانه و چه در محل کار، ماگ و یا لیوان شخصی است.چه بهتر که برای استفاده شخصی از ماگ های فانتزی استفاده کنیم. اینجوری با هربار استفاده حال بسیار خوبی را تجربه می کنیم.

ماگ ها لیوان هایی در جنس های متفاوت سرامیکی ، سفالی ، چوبی و … هستند که بیشتر آن ها از جنس سرامیک هستند.

ماگ ها نسبت به لیوان های معمولی بزرگتر و حجم بیشتری را در خود جای میدهند به عبارتی ماگ ها دو برابر یا شاید سه برابر فنجون های چای خوری هستند که دارای طرح های متنوعی هستند.یکی از مواردی که هر کس باید داشته باشد، چه در خانه و چه در محل کار، ماگ و یا لیوان شخصی است.لیوان و ماگ یکی از اشیا ضروری در هر جامعه ای است که همه باید داشته باشند.

برای تشویق مردم به خرید ماگ برای خود و فرزندانشان، می توانید ماگ های فانتزی و متفاوتی را طراحی کنید.همبرگر رنگی ، برگر یا اثر هنری؟حتما این به این مطلب هم سربزنید: همبرگر رنگی ، برگر یا اثر هنری؟
با چند فرمول ساده میشود نان برگر ها را رنگ آمیزی کرد فقط کافی است پخت نان برگر ها را به عهده بگیرید و صاحب امتیاز این برگرهای خاص شوید.

   براساس این نیاز چه بهتر که برای خرید ماگ به سراغ ماگ های فانتزی رفته و ازاین ایده جذاب استقبال کنیم.رنگ های مختلف، طرح های منحصر به فرد، اندازه های جدید و ...  در تولید ماگ های فانتزی، نقش مهمی دارند. به این ترتیب علاوه بر استفاده از ماگ شخصی، هر بار که فرد ماگ را می بیند و یا در دست می گیرد، احساس خوبی به او دست می دهد. 


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط