• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
نقاشی یعنی بیان ایده ها و عواطف، با ایجاد برخی از خصوصیات زیبایی شناختی، به زبان بصری دو بعدی. امروزه نقاشی بر روی سطوح مختلف مانند چرم، پارچه، کاغذ و آینه انجام میشود. بویژه نقاشی روی آینه که یکی از شغل هایی است که شما می توانید در منزل خود انجام دهید. اگر به هنر علاقمند هستین و اطاعاتی در رابطه با این موضوع دارید ایده نقاشی روی آینه شغلی پولساز و لذتبخش است.

 تابلوها و هنر نقاشی بسیار محبوب هستند، زیرا به روح انسان دست پیدا کرده و با فرد صحبت می کند.

با توجه به افزایش علاقه به نقاشی و کارهای هنری، نقاشان با استفاده از مهارت های خود، زیباترین چیزهایی را که می توانند، بر روی هر سطحی که می توانند، ترسیم می کنند.

این سطوح می تواند بوم نقاشی، کاغذ، پارچه و ... باشد. یکی از سطوح جدید که برای نقاشی استفاده می شود، آینه است.

نقاشی روی آینه از هنرهایی است که در گذشته در کلیسا و موزه ها انجام میشده است.آینه ها آنچه را که روی آنها کشیده شده است را منعکس می کنند. بنابراین ، نقاشی را دو برابر زیبا و منحصر به فرد می کند.

اگر شما یک هنرمند هستید و از کشیدن نقاشی لذت می برید، ایده نقاشی روی آینه برای شما بسیار مناسب است.


    

نقاشی دکوراتیو ایده جالب هنریحتما این به این مطلب هم سربزنید: نقاشی دکوراتیو ایده جالب هنری
همه ما از تاثیرات رنگها در نمایش زیباییها و شگفتیهای هستی با خبریم. همچنان نمیتوانیم کارکرد رنگ در درمان امراض و بیماریها و نیز احیانا کاهش دردها و اختلالات جسمی را از نظر دور بداریم؛ از کاربرد رنگ در روانشناسی و تاثیر فراوان آن در تعادل روحی و خلق و خوی آدمی نیز نمیتوانیم غافل شویم. در برخی مواقع نقاشی دکوراتیو با پتینه کاری اشتباه گرفته می شود. در حالی که نقاشی دکوراتیو به معنای انتخاب رنگ های متنوع و متناسب با روحیات و کارکرد محیط و وسایل و لوازم یک فضا است که با تکنیک های حرفه اجراء و پیاده سازی می شود و موجب حیات فرم ها و قالب های بی جان در معماری داخلی می شود .

   

نقاشی روی صدف ایده هنری و خلاقانه 


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط