• حداقل سرمایه : 100 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
آب میوه ها و نوشیدنی های ارگانیک یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در جهان است که سرشار از مواد مغذی و ویتامین هستند و قابلیت سیرکنندگی بسیار بالایی دارند. اگر به دنبال شغلی هستین که در دوازده ماه سال درآمد خوبی داشته باشید کافه آبمیوه بهترین گزینه است.

آب‌میوه مایعی است که به‌طور طبیعی از میوه یا سبزیجات تهیه می‌شود. حتی یک نفر وجود ندارد که از یک نوشیدنی سرد و خنک در یک هوای تابستانی گرم، لذت نبرد. تنها چیزی که در هوای گرم باعث میشود خستگی از بدنتان بیرون برود و احساس زنده و سرحال بودن یک فرد می شود، یک نوشیدنی خنک و خوشمزه است.


کافه آبمیوه، ایده ای خلاقانه و پردرآمدکافه آبمیوه، ایده ای خلاقانه و پردرآمد

باریستا، یک ایده تجاری جدید و هنرمندانه

کافه آبمیوه، ایده ای خلاقانه و پردرآمد


آبمیوه ها سرشار از مواد مغذی و ویتامین ها هستند علاوه برآن کالری کمتری دارند و به کاهش وزن کمک میکند.آبمیوه های طبیعی به برطرف کردن گرسنگی هم کمک بسیاری زیادی میکند. حتی در زمستان و در هوای سرد، یک آب میوه سرد باعث زنده شدن آدم شده و احساسی خارق العاده دارد. به همین دلیل ، کافه آبمیوه یکی از بهترین ایده های تجاری در تمام طول سال است.


کافه آبمیوهکافه آبمیوه

کیوسک میوه، ایده ای منحصر به فرد و جدید برای تجارت

کافه آبمیوهکافه آبمیوه


مطمئناً کیفیت بالا، پرسنل حرفه ای  خوش طعم بودن و خوشمزه بودن نوشیدنی ها، گام های بسیار مهمی برای دریافت بیشترین میزان رضایت از مشتری های شماست.


کافه آبمیوهکافه آبمیوهکافه آبمیوهکافه آبمیوه

کافه بستنیحتما این به این مطلب هم سربزنید: کافه بستنی
بستنی از خوراکی های بهشتی است که طرفداران بسیار زیادی دارد بویژه در گرمای تابستان.بهداشتی بودن و استفاده از مواد خوب و سالم از مهم ترین نکات یک بستنی خوب است. اگر با نکات مربوط به ساخت بستنی آشنایی دارید ایده کافه بستنی انتخاب مناسبی برای شماست.

کافه آبمیوهکافه آبمیوهکافه آبمیوهکافه آبمیوه


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط