امروزه نقاط ضعف و آسیب پذیری های سیستم های تجاری در حال رشد است و این نقاط روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و هر لحظه ممکن است به شبکه و سازمان شما نفوذ شود.

دشمنان شما می توانند براحتی با استفاده از موتورهای جستجو، نقاط ضعف و آسیب پذیر هر محصول یا سیستم عامل را بیابند، آنها برای اینکه بتوانند به شبکه شما وارد شوند می توانند به وب سایت هایی دسترسی پیدا کنند و یا به عضویت گروه های خبری امنیتی و هک در اینترنت در بیایند که در آنها اطلاعات کامل با جزئیاتی در ارتباط با شبکه شما وجود دارد.

ایده خلاقانه کسب و کار امنیت فناوری اطلاعات

به عنوان مثال اگر اطلاعات محرمانه در مورد مشتریان و یا امور مالی به دست رقیب بیفتد ممکن است منجر به خسارات مالی به کسب و کار یا حتی ورشکستگی شرکت منجر شود. حفاظت از اطلاعات محرمانه یک نیاز تجاری و در بسیاری از موارد نیز نیاز اخلاقی و قانونی است.

ایده خلاقانه تولیدا محتوا در منزلحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده خلاقانه تولیدا محتوا در منزل
امروزه افراد زیادی از کار کردن برای دیگران ناراضی هستند و دوست دارند کسب و کار مخصوص خود را را اندازی کنند. یکی از ایده های بسیار عالی و خلاقانه کار در منزل تولید محتوا است. تولید محتوا یعنی خلق متن‌ها، تصاویر، ویدئوها، صدا و پیام‌هایی که قرار است با یک سری آدم ارتباط برقرار کنند.

اگر شما فارغ التحصیل کارشناسی در مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و یا کارشناسی ارشد در یکی از گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر و گرایش های ارشد مهندسی فناوری اطلاعات هستید می توانید از این ایده استفاده کرده و وارد این شغل شوید. آنجا که فناوری اطلاعات تقریبا در همه سازمان ها گسترش پیدا کرده است، بخش امنیت اطلاعات در آنها بسیار مهم است متخصص امنیت اطلاعات می تواند در بیشتر سازمان ها مشغول به کار شود. شما به عنوان کارشناس امنیت اطلاعات می توانید در سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی و یا بانکها کار کنید و از اطلاعات سرور آنها محافظت نمایید. درآمد یک متخصص امنیت اطلاعات در ایران به میزان تخصص او بستگی دارد. با توجه به تخصصی بودن کار یک کارشناس امنیت، هر چقدر که فرد از تخصص بالاتری برخوردار باشد کارفرما اعتماد بیشتری برای سپردن کار به دست او خواهد کرد.

 کسب و کار امنیت فناوری اطلاعات


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
zahra arefi
  • 1398/10/15 13:23:54

ممنون از سایت خوبتون وایده ها و مشاغل جالبی که برامون میزارین . ممنون میشم اگه در مورد فناری و اطلاعات ایده های بیشتری قرار بدین .

ایده های مرتبط