• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
شما می توانید با ارائه خدمات برتر و ایجاد اعتبار به عنوان برندی که با لبخند یک کار کامل را انجام می دهد ، به سرعت یک سرویس کوچک مراقبت از چمن را به یک شرکت محوطه سازی تبدیل کنید.

اگر در اطراف یک حیاط بزرگ پر چمن بزرگ شده و زندگی کرده اید، به احتمال زیاد والدینتان شما را مجبور کرده اند از آن مراقبت کنید. برای بسیاری از ما، مراقبت از چمن آزار دهنده است، اما برای برخی از افراد احساس آرامش و آرامش را ایجاد می کند.


خدمات مراقبت از چمن، یک ایده شاد و سرگرم کننده برای تجارت

خدمات باغبانی، یک ایده خوب و شاد برای کسب و کار

خدمات


کار در فضای باز با دست برای رام کردن و زیباسازی چشم انداز طبیعی می تواند یک تجربه ارزشمند باشد و از آنجا که افراد زیادی کار را خسته کننده می دانند ، می تواند سودآور هم باشد.


Christmas Tree Farm, A Unique and Lucrative Business Idea


سرویس چمن


خدمات مراقبت از چمن نیاز به کمی بیشتر از برخی تجهیزات اولیه ، تریلر و شاید برخی از پرسنل ، بسته به تعداد مشتری و شغل شما ، دارد.


چمن تزیینی

      

پرورش کاکتوس زینتیحتما این به این مطلب هم سربزنید: پرورش کاکتوس زینتی
کاکتوس ها میتونن خیلییییی زیبا باشن . میتونن توی رنگ های زیادی رشد کنن . ایده پرورش کاکتوس در رنگ ها و مدل های مختلف میتونه یک تجارت پرسود رو به دنبال داشته باشه

     

سرویس حیاط


اکنون بیش از هر زمان دیگری ، صاحبان خانه و مدیران املاک به موادی مانند کود چمن که توسط ارائه دهندگان خدمات چمن و باغ استفاده می شود ، توجه می کنند. مردم به طور فزاینده ای به دنبال گزینه های طبیعی و ارگانیک برای همه چیز هستند ، از مواد غذایی گرفته تا مواد محوطه سازی.


انواع باغچه

احداث گلخانه کسب و کاری سودآور

چمن های باغچه


شما می توانید با ارائه خدمات برتر و ایجاد اعتبار به عنوان برندی که با لبخند یک کار کامل را انجام می دهد ، به سرعت یک سرویس کوچک مراقبت از چمن را به یک شرکت کاملاً محوطه سازی تبدیل کنید. اگر دوست دارید در فضای باز کار کنید و مناظر زیبایی ایجاد کنید ، این می تواند تجارت شما باشد.


زیباسازی

پرورش گل های خوراکی

زیبا سازی چمن باغچه


هر خانه یا مشاغل دارای حیاط پر از چمن به روشی برای نگهداری از آن چمنزار نیاز دارد. با راه اندازی کار چمن زنی ، می توانید به آن صاحبان خانه و مشاغل محلی خدمات نگهداری منظم ارائه دهید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط