• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
مراقبت از باغ خود می تواند یک کار سخت و وقت گیری باشد حتی اگر یک باغ کوچک باشد زیرا جنبه های مختلفی وجود دارد که باید به آنها برای زیبایی باغ خود توجه کنید از جمله چمن زنی ، کوددهی ، مالچ کردن و... بسیاری از افراد برای مراقبت و بهره وری بیشتر از باغ های خود، از شرکت های خدمات باغبانی استفاده می کنند.

خواه دو متر چمن باشد یا برنامه ای برای یک پرچین بسیار بزرگ دارید، انواع مختلفی از نگهداری باغ و انواع باغبان وجود دارد که می توانید با آنها همراه شوید. برخی از خدمات معمول باغبانی عبارتند از:


خدمات باغبانی، یک ایده خوب و شاد برای کسب و کار

تولید گلدان های تزئینی منحصر به فرد، ایده ای جذاب و مفید

خدمات باغبانی، یک ایده خوب و شاد برای کسب و کار


1. چمن زنی


چمن ها می توانند سریع رشد کنند ، به ویژه هنگامی که باران فراوانی ببارد.


خدمات باغبانی

پرورش کاکتوس زینتی، یک ایده زیبا و لذت بخش

باغبانی


2. علف های هرز


علف هرز به هر گیاهی  گفته می شود که در جای نامناسب رشد کند و اغلب در رقابت با سایر گیاهان اطراف است. 


باغبان باغ

خدمات مراقبت از چمن، یک ایده شاد و سرگرم کننده برای تجارت

سازمان دهی باغ


3. هرس


هرس کردن یا قطع شاخه های مرده و یا زیادی روییده از درختان ، گیاهان و بوته ها یک روش عالی برای تشویق رشد باغ و مرتب نگه داشتن آن در تمام فصول سال است. محافظت از زندگی گیاهان و یا از بین بردن و برداشتن درختان بزرگتر ممکن است به خدمات یک باغدار احتیاج داشته باشد.


زیبا سازی باغ

گل فروشی، ایده ای شاد و جذاب

فضای سبز


4. کوددهی


کود دادن به چمن و باغ شما می تواند گیاهان و چمن های شما را در تمام طول سال سبز و سرزنده نگه دارد. این یک روش عالی برای تقویت گیاهان در برابر آفات و خشکسالی است و رشد گلها ، گیاهان و سبزیجات را تشویق می کند.


باغبان خصوصی

    

تولید دیوار های زندهحتما این به این مطلب هم سربزنید: تولید دیوار های زنده
امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و معروف، به دنبال ایده های جدید طراحی داخلی، جهت ایجاد فضایی امن و آرام و چشم نواز برای کارمندان و مشتریان خود هستند؛ در این میان بسیاری از شرکت ها به جای صرف هزینه جهت طراحی المان های تجملی و پر زرق و برق، به سراغ ایدۀ خلاقانه و جذاب تولید دیوار های زنده رفته اند. این دیوارها دارای گیاهان زنده هستند که به محیط شادابی می بخشد و روش های متفاوتی برای آبیاری این گیاهان وجود دارد.


باغبان مخصوص باغ


5. مالچ کردن


پوشاندن خاک با مالچ به حفظ رطوبت در سطح زیری خاک و بهبود سلامت خاک شده و  منجر به تقویت گیاهان ، شاخ و برگ و گل می شود. مالچ معمولاً از مواد آلی مانند برگ ، خرده چوب ، یا کمپوست ساخته می شود.


هرس کردن گیاهان

ایده خلاقانه پرورش زعفران در گلخانه

محوطه سازی باغ


6. محوطه سازی


برای استفاده هرچه بیشتر از فضای بیرونی ، نصب فواره های آب یا کارهای هنری در فضای باز، کاشت درختان به روشی خوشایند و کاربردی و طراحی منظره ای کامل و زیبا را در نظر بگیرید.


کود دهی انواع درخت

احداث گلخانه کسب و کاری سودآور

سم پاشی درختان


توجه به انواع و مدل های مختلف باغبانی به این آسانی که به نظر نمی رسد هم نیست ، بنابراین ، بسیاری از افراد برای مراقبت و بهره وری بیشتر از باغ های خود، از خدمات باغبانی استخدام می کنند.


خدمات باغبانی مخصوص

پرورش گل های خوراکی

زیبا سازی فضای سبز


این یک فرصت عالی تجاری برای راه اندازی شرکت و کسب و کار مخصوص خودتان می باشد. اگر دوست دارید در فضای باز کار کنید و عاشق طبیعت و گل هستید و به دنبال کار بیشتر با گلها و گیاهان هستید ، می توانید خدمات باغبانی ویژه تری ارائه داده و مشتریان خاص خود را پیدا کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط