• حداقل سرمایه : 5000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
یک تاکسی هوایی خودران و بدون نیاز به خلبان که ظرفیت حمل دو مسافر را دارد به طور آزمایشی در وین اتریش به پرواز درآمد.اولین محصول مشترک دو کمپانی Ehang و FACC اتریش، پهپاد تاکسی خودرانی است که مشاهده می‌کنید که قرار است برای مسیرهای کوتاه مسافری و نیز برای اهداف پزشکی کار خود را پس از تولید انبوه شروع کند.

 

تاحالا براتون پیش اومده که با خودتون بگین ای کاش میشد پروتز کرد و زودتر به مقصد رسید؟ یا این که در حال رساندن بیماری به بیمارستان باشید و در ترافیک گیر کنید.

تاکنون ابداعات بشر توانسته پاسخگو نیاز های ما باشد، به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از آسین ایج، همزمان با تلاش شرکت های سازنده خودروهای خودران برای تولید محصولات متنوع، شرکت های هوافضا هم برای تولید تاکسی های هوایی خودران تلاش می کنند.

اولین محصول مشترک دو کمپانی Ehang و FACC اتریش، پهپاد تاکسی خودرانی است که مشاهده می‌کنید که قرار است برای مسیرهای کوتاه مسافری و نیز برای اهداف پزشکی کار خود را پس از تولید انبوه شروع کند.

سینمای ماشینیحتما این به این مطلب هم سربزنید: سینمای ماشینی
ایمنی و امنیت، مهمترین چیز در زندگی انسان است.با ایده سینمای ماشینی ایمنی همه تضمین شده و در عین حال اوقات خوبی را سپری خواهند کرد. ایده سینمای ماشینی یکی از جذاب ترین ایده هایی است که باوجود بیماری کرونا شرایط مناسب تفریح را برای ما آماده میکند.

این تاکسی پرنده که 340 کیلوگرم وزن دارد، برای مدت چند دقیقه در هوا به حرکت درآمد.

 EHang 216 دارای هشت بازو است که بر روی هر یک دو پره نصب شده و این پره ها انرژی لازم برای به پروازدرآمدن تاکسی هوایی خودران EHang 216 را تامین می کنند.

تاکسی پرنده

دریک ژیونگ مدیر شرکت چینی EHang از آمادگی این شرکت و طرف اتریشی که FACC نام دارد، برای تولید انبوه این تاکسی هوایی خبر داده است.
 این محصول می تواند با سرعت حداکثر 150 کیلومتر در ساعت حرکت کند و بسته به میزان باری که حمل می کند بین 50 تا 70 کیلومتر را پس از هر بار شارژ باتری ها می پیماید. قیمت این محصول حدود 336 هزار دلار آمریکا است.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط