• حداقل سرمایه : 1 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
اینکه روی لیوان قهوه مشتری اسمش رو بنویسین خیلی جذابه ! حتی اگر مدل نوشتن به صورت نامرئی باشه که بعد از گرم شدن و وجود قهوه توی لیوان اسمش ظاهر بشه و قهوش تموم میشه اسمش بره حس خوبی به طرف میده

به نظرتون چه چیزی میتونه در کنار کیفیت یک کافی شاپ و محبوب و معروف کنه؟؟

اولین چیز جالبی که ممکنه خیلی براتون دلچسب و شیرین باشه اینه که وقتی به صورت حضوری پای صندوق میرید و نوشیدنی خودتونو سفارش میدین اسمتونو بپرسن و با ماژیک روی لیوانتون یادداشت کنن و وقتی سفارشتون آماده شد با صدای بلند اسمتونو بخونن تا سفارشتون و تحویل بگیرید.یا نوشته روی لیوان به صورتی باشه که تا وقتی لیوان گرمه نشون داده بشه و با خالی شدن لیوان و سرد شدنش کم کم اسمتون محو بشه.

حتی لیوان هایی اومده که رنگ روی لیوان نشون دهنده اینه که مایع توی لیوان داغه یا سرد ! دیگه لازم نیست انگشت بزنیم تو لیوان تا بفهمیم داغه یا نه 

با پرسیدن اسمتون اونم اسم کوچیک و نوشتن روی لیوان شما یه رابطه ی صمیمانه و نزدیکی بین شما با کافیشاپ ایجاد میشه ، بزرگترین هدف یک برند در زمینه ی تبلیغات ایجاد یک رابطه ی احساسی با شماست چون وقتی یک برند و دوست داشته باشین ناخودآگاه تبدیل میشین به یک مشتری وفادار.

 تیم ایده پرداز هومیاسه در تلاش است.که با ارائه دادن ایده های مورد نظر شما سهمی در رشد و پرورش کسب و کار شما داشته باشد.هر آنچه که میخواهید در اینجا هست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط