• حداقل سرمایه : 100000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
تصادفات رانندگی یکی از مهم ترین عوامل مرگ و میر هستند .امروزه به دلیل شلوغی شهرها و بالا رفتن جمعیت تعداد تصادفات حین رانندگی در خیابان ها و جاده ها افزایش یافته است. تصادف می تواند عواقب بدی داشته داشته باشد. آسیب هایی از جمله مرگ، آسیب های بدنی و مالی و دیگر اتفاقات خطرناکی که ممکن است برای افراد به وجود آید. پس چرا افراد دقت خود را هنگام رانندگی بالا نمیبرند؟ یادگیری رانندگی به ساعات آموزشی زیادی نیاز دارد و افراد حتما باید هنگام رانندگی گواهینامه داشته باشند.حوادث تصادفات رانندگی برای بی تجربه ترین افراد مانند نوجوان ها وجود دارد تا افراد میانسال که طی سالیان زیاد رانندگی کرده اند و تجربه کافی دارند.

عادات متعدد و زیادی که افراد هنگام رانندگی آن ها را رعایت نمیکنند عبارتند از: رانندگی در شب با چراغ خاموش، صحبت کردن حین رانندگی با افراد داخل ماشین یا گوشی همراه، عدم رعایت فاصله ایمنی با دیگر ماشین ها و حرکات نمایشی حین رانندگی، بی‌توجهی به علائم راهنمایی رانندگی، وجود نقص فنی در خودرو و بی توجهی به آن، خوردن شربت یا قرصهای مسکن و خواب‌آور، دعوا و جرو بحث داخل ماشین، برداشتن وسیله از اطراف ماشین هنگام رانندگی.

تصادفات رانندگی

این استارتاپ برای رفع این مشکل راه حلی دارد . فرض کنید وسیله ای وجود داشته باشد که با نصب درداخل ماشین به افراد در حین رانندگی کمک کند تا خطر تصادفات کاهش پیدا کند؛ این وسیله دوربین کوچکی داشته باشد که به سمت خیابان نصب شود و با فیلم برداری تا چند متری ماشین هر گونه خطر را حس کند و یا هنگام رانندگی با سرعت بالا به صورت اتوماتیک با کمک نرم افزاری که داخل گوشی همراه افراد نصب میشود به آن ها اخطار بدهد.

رانندگی

این نرم افزار را افراد روی گوشی همراه خود نصب میکنند ودوربین را روی این نرم افزار تنظیم میکنند تا اتفاقات را از طریق این برنامه اطلاع دهد. سنسور ها و دوربین این وسیله با حس کردن هر گونه خطری به نرم افزار اطلاع و تلفن همراه به آنها خبر میدهد حتی اگرافراد داخل ماشین دعوا کنند یا با تلفن همراه خود صحبت کنند حس میکند و به صورت پیوسته اعلام میکند که خطر تصادف وجود دارد. این ایده استارتاپی است که میتواند بسیار پرکاربرد و برای سازندگان پولساز و سودآور باشد.

چلوگیری از تصادف

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط