امروزه در بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا دیده می‌شود که برند آن‌ها در پروسه طراحی لوگو قرار می‌گیرد و در بسیاری از آنان، این راهی برای ارتقای آن کسب و کار می‌باشد. افراد به عنوان موسس یک کسب و کار جدید، نیازمند این هستند که بدانند طراحی لوگو چیست و تلاش کنند تا برندی قوی تاسیس کنند.

پس از تولید محصول در یک کسب و کار، اولین کاری که باید انجام گیرد، طراحی یک لوگوی مناسب برای آن شرکت می باشد. آنچه که در طراحی نشان اهمیت دارد، تصویر برند شماست. کار اصلی لوگو یک کسب و کار این است که در مرحله اول اعتماد مخاطبان را به آن برند جلب کند. این کار باعث می شود تا آن ها برای استفاده مجدد از محصول ترغیب شوند.


برای طراحی، لوگو باید منحصر به فرد باشد و نام تجاری آن کسب و کار در آن به کار برده شود. رنگ لوگو نیز بسیار اهمیت دارد. برای انتخاب رنگ لوگو، باید به ماهیت برند تجاری توجه شود.

طراحی لوگو

ایده خلاقانه طراح گرافیست


لوگو می‌تواند ترکیبی از حروف، نشانه‌ها و نماد باشد که مشخصه یک برند است. طراحی یک لوگوی زیبا و کارآمد اهمیت بسزایی در محبوبیت یک برند در نظر مخاطبان دارد. در بسیاری از موارد تصویر یک لوگو اولین چیزی است که با شنیدن یک نام به ذهنتان می‌رسد.


انیمیشن سازی ایده خلاقانه و هنریحتما این به این مطلب هم سربزنید: انیمیشن سازی ایده خلاقانه و هنری
امروزه به راحتی می توان به منابع آموزشی و یا نرم افزار های مربوط به ساخت انیمیشن دسترسی پیدا کرد. در ابتدای پیدایش انیمیشن دو بعُدی، شروع و یادگیری انیمیشن به مراتب سخت تر بود.


از لحاظ  فنی، هر کسی که اندکی با نرم افزارهای گرافیکی آشنایی داشته باشد و حتی بدون دانش اصول طراحی و خلاقیت می‌تواند یک لوگو ایجاد کند. باید به هزینه طراحی به دید سرمایه‌گذاری در بخش برند و تبلیغات، و همچنین آینده کسب و کار نگاه کرد.

طراح لوگو

طراحی لوگو نقطه شروع هویت بصریِ کسب و کار شماست، و طراحی خوب برای شما در راستای ایجاد تصویر ذهنی ماندگار در ذهن مخاطبانتان در توسعه تجارت و بازاریابی، نقش بسزایی را ایفا می‌کند و باعث می‌شود که لوگوی شما به درستی و در هر زمانی به خوبی دیده شود.  

 لوگو

برندسازی چیست؟


یک طراحی خوب و موفق باید بتواند ارتباطی دو طرفه و صادقانه بین صاحب لوگو و تجارتی که به آن اشاره دارد، برقرار نماید و در طول زمان همراه با کسب و کار تکامل پیدا کرده و ماندگاری خود را با طرح‌ها و مدهای مختلف در طول زمان از دست ندهد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط