• حداقل سرمایه : 80000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
چاقوی سوییسی که اصطلاحی است که برای چاقو های چند ابزاره و جیبی به کار میرود؛ توسط سربازان آمریکایی بعد از جنگ جهانی دوم به‌کار برده شد.

چاقوهای تاشوی ارتش سوئیس یا Swiss Army Kinfe با عنوان اختصاری SAK یک ابزار چند کاره است و از تیغه ای که آلات مختلفی مانند دربازکن کنسرو، چاقو، پیچ گوشتی و... به آن متصل هستند، تشکیل شده است. این ابزارها بر روی یک محور ثابت در گردش اند و درون دسته چاقو پنهان می شوند.

چاقو

رایج ترین مدل SAK  ترکیبی از مدل ارتشی به علاوه یک تیغه ثانویه، یک قیچی کوچک، یک خلال دندان، یک در بطری باز کن، یک پیچ گوشتی چهارسو و یک سوهان ناخن است. اما چاقوهای سوییسی در واقع یک ایده خوب و کاربردی بوده که قابیت گسترش و توسعه آن همیشه وجود دارد. ایده ها معمولا در پاسخ به یک نیاز بوجود می آیند و نیاز این بود: چطور میشود چند وسیله سنگین و جا گیر را کوچک و سبک کنیم تا قابل حمل شوند؟

با نمونه های متفاوتی از ایده ها و محصولاتی که با الهام گرفتن از چاقو سوییسی طراحی شده اند، آشنا شوید:

چاقو جیبی

پرینت سه بعدی، ایده جالب کار در منزل

چاقو تاشو

سرمایه گذاری در بازار تولید کلید برق و پریزحتما این به این مطلب هم سربزنید: سرمایه گذاری در بازار تولید کلید برق و پریز
اهمیت استفاده از کلید و پریز برق برهیچ کس پوشیده نیست. کافی است در مکانی حضور داشته باشید و نتوانید پریزی برای شارژ گوشی همراه تان یا سایر وسایل برقی پیدا کنید، آن وقت است که به ضرورت وجود این صنعت در زندگی امروز، پی میبرید.

چاقو

ساخت اسپینر و کسب درآمد از فروش آن

چاقو

پمپ بنزین سیار، ایده نو برای کسب و کار

چاقو


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط